Вживаний автомобіль в розстрочку від LikeCars: оперативність, переваги та комфорт

Ті, хто бажають купити бу авто в Україні, неминуче зіштовхнуться зі складнощами та проблемами, типовими для цього сектора вітчизняного авторинку. А чи можливий сьогодні взагалі оперативний пошук потрібної марки, моделі та р.в., пролонгована оплата та оформлення всіх документів «під ключ» за 1 день? Так, вживаний автомобіль в розстрочку на цих умовах доступний у компанії LikeCars (пр. Перемоги, 34, Київ). Тут є вибір будь-яких корейських, японських, європейських та американських бу авто. Головне — мати гроші для першого внеску.

Переваги купівлі автомобіля в розстрочку

Купуючи будь-який, у тому числі і бу автомобіль в розстрочку, ви отримуєте пільгові умови безпосередньо від продавця, а не від банку. Вам не буде потрібно розбиратися з тілом кредита та %% за нього. Купив машину за 10 000 в кредит, у всякому разі ви заплатите більше. Оформивши розстрочку на авто за 10 000, підсумком продавець буде мати від вас саме 10 000 — 30 % перший внесок + 70 %, поділених на договірну кількість рівних частин, що виплачуються 1 раз на місяць.

Чому розстрочка саме в LikeCars

Київська компанія LikeCars займається продажем бу авто в розстрочку з 2011 року. Її головні переваги:

  • маленький, але часто оновлюваний парк вживаних авто з Японії, Кореї, США та ЄС;
  • відмінний технічний стан вживаних автомобілів та їхня юридична «чистота»;
  • обмін Trade-In + розстрочка;
  • можливість повернення та викуп купленого бу авто у LikeCars назад за 2 години;
  • ухвалення рішення про надання розстрочки — 1 година, її оформлення — 2 години, оформлення всіх інших документів — 1 робочий день;
  • персональне замовлення бажаного бу автомобіля.

LikeCars — ми швидко зробимо вживаний автомобіль вашої мрії реальністю!