Як дізнатися, хто переглядав ваші TikTok

Ви можете бачити, хто переглядав ваш TikTok, а також облікові записи, які ви відвідали.

Поки існують соціальні мережі, люди запитують: Чи можете ви побачити, хто переглядав ваш профіль? Здебільшого відповідь була: «Ні». Анонімність в Інтернеті спростила перегляд профілів інших людей, і, на відміну від DM, користувач зазвичай не дізнається, заглянули ви в його обліковий запис чи ні. До TikTok, тобто: програма тепер розгортає функцію, яка дозволяє вам бачити, хто переглядав ваш профіль , але це означає, що воно робить те саме і для облікових записів, які ви відвідали .

Сьогодні вранці я відкрив програму та побачив нове повідомлення: «Включити історію переглядів профілю?» з веселою ілюстрацією щасливі людини, хмари і птахів. Актуальність уникає мене, але малюнок не так привертає увагу, як оновлення функції. TikTok тепер буде повідомляти, хто переглядав ваш профіль, і, у свою чергу, повідомляти іншим, коли ви переглядали їхній профіль.

Це цікавий крок з боку компанії, яка має погану репутацію щодо конфіденційності користувачів, але я вважаю, що є аргумент, який можна привести в обох напрямках: користувачі TikTok можуть заслуговувати на те, щоб знати, хто відвідує їх профілі і дивиться їх відео (можливо , ви цікаво подивитися, хто шукає вас на платформі). З іншого боку, можливо, користувачі заслуговують на те, щоб їх активність в Інтернеті не ділилася з кожним обліковим записом, який вони перевіряють. Зрештою, майже жодна інша платформа соціальних мереж не робить цього: ви не потрапляєте у звіт про відвідання чиєї-небудь сторінки у Facebook або не б’єте на сполох при перегляді стрічки Twitter.

Насправді LinkedIn — єдина соціальна мережа, про яку я можу думати, яка має подібну функцію. TikTok та LinkedIn – що за дует.

Чесно кажучи, це не загальна функція, яка застосовується до всієї платформи. Перш ніж ви зможете побачити облікові записи, що переглянули ваш профіль, необхідно самостійно включити цю функцію. Це означає, що якщо ви не хочете, щоб будь-хто знав, що ви бачили їх профілі, ви можете просто вимкнути цю функцію. Однак компроміс полягає в тому, що ви не зможете побачити, хто завітав до вашого профілю, тому вам потрібно вирішити, який сценарій вам більше підходить.

Якщо ви вирішите активувати цю функцію, ви не побачите всіх, хто переглядав ваш профіль. Так само, як люди не зможуть бачити вашу активність, якщо ця функція відключена, інші можуть приватно переглядати ваш обліковий запис, не повідомляючи про себе, поки вони відключають цю функцію. Якщо ви увімкнете цю функцію, TikTok покаже вам облікові записи, які відвідували ваш профіль протягом останніх 30 днів.

TikTok каже, що ви можете вимкнути цю функцію у будь-який час, але не уточнює, що це насправді означає. Звичайно, програма не повідомить людям, що ви переглянули їх профілі з цього моменту, і ви, ймовірно, втратите свої поточні звіти, але чи інші люди бачитимуть, що ви переглядали їхній обліковий запис? Можливо, ця інформація також стерта, але це не ясно: можливо вона залишиться там, поки не закінчиться цей 30-денний ліміт.

Цікаво буде подивитися, хто скористається цією функцією. Якщо історія переглядів профілю буде успішною, можливо, ми всі звикнемо до цього викриття так само, як ми звикли читати квитанції для певних платформ обміну повідомленнями. А поки що вибір за вами: повна анонімність TikTok чи повна реклама TikTok?

Даним спостереженням поділився Джейк Петерсон, автор та письменник західних блогів.