Як написати свою першу пісню – 5 дивовижних порад

Це неймовірне почуття створювати щось своє. А коли це виявляється творчою піснею, радість тільки подвоюється. Якщо ви пристрасний музикант, якому просто не терпиться написати свою першу пісню, наш пост допоможе вам у цьому. Ось 5 дивовижних порад, які допоможуть вам написати свою першу пісню.

1. Дотримуйтесь теми

Стрибки в багато тем одночасно можуть зіпсувати вашу пісню. Коли ви пишете свою першу пісню, найгірше, що ви можете з собою зробити, це переключатися на різні настрої в ній. Якщо ви хочете написати сумну пісню, то дотримуйтесь її, а якщо це інший настрій, то не перемикайтеся на іншу. Ми не відмовляємо вас експериментувати зі своїми піснями, але ви як новачок, якщо хочете потрапити в саму точку, то утримайтеся від цього.

2. Наспівуйте, коли пишете

Наспівуючи написані слова, ви значно полегшуєте процес листа. Наспівуючи спочатку, коли ви пишете, ви також допоможете зробити краще і більше слів у вашій незавершеній пісні. Процес твору стає ще простішим, якщо ви знаєте, як ваша пісня поєднується з музикою. Це також допомагає, коли ви вимовляєте слова під час співу, тому що ви точно знатимете, як слухачі сприймуть їх, і внесете в них невеликі зміни, які можуть мати великий вплив.

3. Мати підпис у своїй пісні

Ви ніколи не знаєте, наскільки популярною може стати ваша пісня рано чи пізно. Якщо це не піде на користь, вважайте, що це невід’ємна частина листа, але якщо це викличе інтерес у людей, ваші фірмові слова або стиль можуть допомогти вам створити свою індивідуальність. Це допоможе людям пізнавати ваші майбутні пісні, знаючи ваш підпис у піснях. Популярні репери, такі як Pitbull часто використовують своє ім’я в текстах пісень, щоб підкреслити свою індивідуальність.

4. Не втрачайте сенсу римування

Багато людей скажуть вам зосередитися на римах, оскільки це найпростіший спосіб написання пісень. Якщо ви хочете писати легко, обов’язково наголосьте на риму. Але одна правда про написання пісень, яку ви повинні знати, це лише міф, коли люди кажуть вам, що пісні тільки з хорошими римами мають успіх. Багато чудових пісень, які навіть можуть бути вашими коханими, не завжди римуються. Постарайтеся надати сенсу своїм словам, а потім нехай музика зробить свою частину.

5. Слухайте одні й самі жанри

Одна велика допомога, яку вам можуть надати вже існуючі пісні, це дати вам правильне натхнення при написанні власних пісень. Прослуховування тих самих жанрів у той час, коли ви пишете свої пісні, може допомогти вам залишатися в цьому каналі і писати добре для аудиторії, на яку ви намагаєтеся орієнтуватися.

Хоча ми радимо слухати схожі жанри, ми рекомендуємо вам утримуватися від будь-якого виду плагіату при написанні пісень. Цей вчинок є не лише неповагою до тяжкої праці людей, а й злочином. Будьте певні, що ви пишете, і доносите це до людей. Прислухайтеся до їхніх відгуків та навчайтеся на своїх помилках. Кожна критика, з якою ви стикаєтеся, — це можливість стати кращою, тому вчитеся на ній.

Ось деякі з найпростіших порад, які ви можете використовувати для написання чудових пісень. Застосовуючи їх на практиці під час написання пісень, ви побачите величезне покращення якості та швидкості вашої роботи. Ми впевнені, що ці пропозиції творитимуть чудеса для вас.