Як навчитися створювати музику швидше

Отже, ви хочете навчитися створювати музику, і прослуховування ваших улюблених пісень викликає у вас бажання кинути все і просто взятися за справу, але незалежно від того, що ви робите, процес навчання йде повільно? Що ж, у нас є хороші новини та погані новини. Почнемо з поганих новин: розвиток навичок потребує часу, тут немає коротких шляхів, потрібно просто сісти та виконати роботу. Хороша новина полягає в тому, що ви дійсно можете прискорити процес, і якщо ви хочете знати, як це зробити, читайте далі.

Знайте свої сліпі зони

Іноді буває складно, якщо чесно, зізнатися собі, що вам може бракувати знань у деяких галузях музичного виробництва, але це усвідомлення дуже важливо у довгостроковій перспективі. Якщо ви не впевнені в тому, чи знаєте ви щось чи ні, поспостерігайте за собою і з’ясуйте області, які викликають труднощі. Коли ви знаєте свої слабкості, ви можете працювати над їх усуненням та вдосконаленням своїх навичок. Якщо ви знову і знову робите ту саму помилку, запишіть її і покладіть на чільне місце. Це може допомогти вам уникнути цього знову. Знання своїх сильних та слабких сторін необхідно, якщо ви хочете стати професіоналом. Якщо ви знаєте свої недоліки, ви можете звернутися за професійною допомогою, щоб подолати їх. Наприклад, якщо ви не дуже добре вмієте мікшувати, ви можете скористатися онлайн-сервісами мікшування аудіо. Найняти професіоналів, які зроблять мікшування за вас.

Ніколи не переставай вчитися

Навчання виробництва музики, навчання чогось загалом — це безперервний процес. Чи ви є новачком або професійним музичним продюсером, завжди є чому повчитися. В даний час в Інтернеті є безліч відмінних платформ, де ви можете навчатися. Ютуб – один із них. Там ви можете знайти безліч туторіалів на будь-яку цікаву для вас тему: теорія музики, звуковий дизайн, зведення та майстеринг, аранжування, написання пісень, туторіали, присвячені конкретному програмному забезпеченню та багато іншого. Однак, коли ви дивитесь навчальні посібники на YouTube, переконайтеся, що ви берете активну участь у відео і звертаєте увагу на те, що йдеться. Легко відволіктися і поринути у роздуми, але найкращий спосіб вчитися — робити нотатки чи йти разом із учителем.

Знайти наставника

Іноді навчання самостійно може бути стомлюючим, ви можете почуватися застряглим та позбавленим натхнення. Ось чому добре знайти наставника чи друзів, з якими ви можете це зробити. Перебування в кімнаті з однодумцями створить чудеса з вашою продуктивністю та підвищить якість навчання. Зверніть увагу на дрібниці, які роблять інші музичні продюсери, щоб увімкнути їх у свій робочий процес.

Стати універсалом

Як ми вже згадували раніше, навчання створенню музики – це безперервний процес, і вам потрібно любити те, що ви робите, щоб досягти відмінних результатів. Музичне виробництво також включає кілька етапів, таких як теорія музики, написання пісень, зведення аранжувань і майстеринг. Вам не потрібно вивчати все відразу, але ваші клієнти в майбутньому чекатимуть, що ви зможете впоратися з більшістю етапів створення музики, якщо не з усіма. Тому завжди добре вдосконалюватися в цих областях.

Робіть музику стільки, скільки можете

Можливо, найефективніший спосіб навчитися створювати музику просто робити це. Чим більше ви це робите, тим краще ви стаєте. Цей процес вимагає часу, але якщо ви працелюбні, наполегливі та навчаєтесь на своїх помилках, ви можете досягти відмінних результатів. Ще одна чудова порада для вас – завжди шукати причину. Коли ви слухаєте пісню, яка вам подобається, спитайте себе, що робить її чудовою. Такий аналіз треків може багато чого вас навчити. Також добре аналізувати свої помилки, щоб не робити їх у майбутньому.

Вступити до коледжу

Вступ до музичного коледжу чи університету може значно прискорити процес навчання. Оточення досвідчених викладачів та однодумців допомагає не відволікатися від завдання. Це також дасть вам можливість ознайомитися з професійним обладнанням та програмним забезпеченням.