Як організувати ідеальну вечірку?

Плануєте гучно відсвяткувати річницю заснування компанії, провести тімбілдінг для співпрацівників або потішити їх святковим корпоративом? Тоді саме час розібратися, що таке івен-агенство та як воно може вам допомогти.

Lioncom

lioncom.pro – надійний помічник в питанні організації вечірок. Якщо святковий стіл посеред офісу для вашої компанії – вже неналежний рівень, завітайте на цей сайт. Агентство lioncom спеціалізується не тільки на корпоративних заходах, вони також допоможуть організувати промо-акцію, бізнес-форум, фестиваль або міжнародну конференцію. Ця компанія:

  • розробить унікальну концепцію івенту;
  • підбере і забронює локацію;
  • забезпечить трансфер учасників, доставить усі необхідні матеріали;
  • організує їжу;
  • підбере артистів, продумає виставу;
  • декорує локацію;
  • адмініструє і проведе івент;
  • підготує фото- і відео звіти.

Щоб допомогти івент-агенству зробити усе на вищому рівні, виконайте декілька кроків, що допоможуть вам, як замовнику, підготуватися до розмови з менеджером.

Вечірка

Оберіть тип вечірки

Уявіть, на що повинне бути схоже ваше ідеальне свято. По-перше вирішіть, наскільки великим буде захід, на яку кількість людей розраховуєте. Повідомте цю інформацію агентству, а також визначтесь з датою та адресою заходу. Якщо у вас є якісь особливі побажання, узгодьте їх з менеджером. Більше інформації – краща організація.

Свято – це в першу чергу спосіб розслабитися. Але ви маєте право вирішувати, на скільки формальним або непримушеним буде захід. Якщо ваша вечірка більш формальна, переконайтеся, що атмосфера, обстановка та програма відповідають заданому тону. Нехай в запрошеннях буде вказано дрес-код, щоб гості підтримали загальний настрій та стиль.

Узгодьте бюджет

Переконайтеся, що ви не виходите за рамки бюджету, відведеного на святкову вечірку вашої компанії. У найкоротші терміни для вас підготують детальний кошторис проекту, а вам залишиться лише узгодити його.

Залиште час на підготовку

Пам’ятайте, що перед такими святами, як Новий Рік або Міжнародний Жіночий День, місце проведення краще бронювати за декілька місяців, а не днів. Це стосується і артистів, яких ви, можливо, захочете запросити, фотографів, і відеооператорів.

Враховуйте особливості учасників

Найбільше це стосується кейтерингу (приготування їжі та обслуговування столу). Переконайтеся, що меню враховує усі потреби ваших гостей, в яких може бути алергія або специфічна дієта. Обов’язково попередьте агентство про усі подробиці.

Призи для конкурсів

Свято – час подарунків, тому узгодьте з івент-менеджером їх наявність та якість. Призи повинні бути цінними, а це займе окреме місце в кошторисі. Проте вони стануть чудовим способом висловити подяку команді за її працю, а також мотивацією здобувати для вашої компанії нові перемоги.