Як правильно носити бездротові навушники?

Бездротові навушники, звичайно, краще, ніж звичайні навушники. Це тому, що він надає сотні переваг, які раніше не були доступні. Навушники підключаються до вихідного пристрою за допомогою Bluetooth. Це означає, що потреба у довгих проводах відпадає повністю. Це також означає, що бездротові навушники можна підключати до широкого спектру пристроїв.

Багато людей використовують його просто заради використання. Важливо знати, як носити навушники. Ось як це можна зробити.

Спробуйте різні типи, щоб перевірити розмір

Слухові канали від природи бувають різних розмірів та форм. Це означає, що один навушник не може поміститися в кожне вухо. Вам потрібно спробувати різні стилі та бренди, перш ніж з’ясувати, яка модель ідеально підходить для вашого вуха. Ви повинні відвідати різні магазини, щоб з’ясувати, який із них найбільш зручний. Як правило, у чоловіків канали більше, ніж у жінок, тому буде потрібний більший розмір.

Навушники повинні бути поміщені в канал

Якщо ви хочете, щоб навушники передавали звук ефективно, то вкладка повинна бути поміщена в слуховий прохід поряд з барабанною перетинкою. Ви можете повернути вкладку кілька разів, щоб переконатися, що вкладка правильно увійшла до слухового проходу.

Потягніть за мочки вух

Наступним кроком буде потягнути мочки вух. Це необхідно для того, щоб навушники були надійно закріплені на місці. Це суттєво відкриває слуховий прохід та трохи розширює його. Ви також повинні натиснути на навушник, коли смикаєте.

Очистіть вушну сірку

Це необхідно зробити, якщо навушник не фіксується належним чином. Одна з основних причин, через яку люди не можуть поміститися в навушниках, полягає в тому, що у них у вухах зібралося багато вушної сірки. Таке скупчення може змінити форму та розмір слухового проходу. Це може призвести або до поганого припасування навушника, або навіть до вислизання навушника зі слухового проходу. Ви можете вставити кілька ватних паличок, щоб правильно очистити вуха та переконатися, що вкладки підходять ідеально.

Не рухайте щелепами

Ще одна причина, через яку навушники часто розхитуються при їх використанні, полягає в тому, що користувачі схильні рухати щелепами. Намагайтеся не рухати щелепами надто сильно, поки ви на клешні. Крім того, жувальні гумки (що означає рухливі щелепи) можуть призвести до розхитування навушника.

Підведення підсумків

Багато людей не відчувають труднощів при носінні навушників. Однак мало кому потрібна допомога у тому, як це зробити. Вище наведено кроки, які потрібно виконати, щоб переконатися, що вкладка підходить правильно. Якщо ви все ще стикаєтесь із проблемою, це означає, що куплені навушники не підходять за розміром. Ви повинні замінити їх, щоб отримати навушники потрібного розміру.