Як правильно обирати дитячі піжами та недорого

Одягнути малюка буває складніше, ніж саму примхливу модницю. Пов’язано це с тим, що потрібно врахувати не тільки тренди, а й безліч інших моментів. А коли справа доходить до вибору піжами, то стає ще складніше. Якщо вона не підійде через якусь причину, малюк не виспиться і батькам не дасть поспати. Щоб запобігти таких наслідків, краще купувати дитячі піжами недорого на спеціалізованому сайті I Love Mommy.

Одяг для сну та відпочинку вимагає ретельного підходу до його вибору. Тільки якісна та правильна модель дасть малечі змогу справді відпочити і набратися сил. В інтернет-магазині Ilovemommy представлені піжами для дітей на вік від народження до 14 років. Тобто розмірна сітка величезна. До того ж всі піжами пошиті з урахуванням потреб малюків.

  1. Безпека. Цей фактор об’єднує в собі безліч складових. Тканина повинна бути натуральною, щоб шкіра малюка не пріла. Застібки повинні бути пришиті дуже міцно, щоб не вийшло відірвати та проковтнути. На дитячій піжамі не можуть бути декоративні елементи, об які можна подряпатися.
  2. Комфорт. Малеча уві сні може бути дуже рухливою. І якщо піжами буде стискати, то з’являться потертості на шкірі. Тільки вільний крій з розміром «на виріст» допоможе уникнути проблем. 
  3. Розвиток. Дитина пізнає світ з усього, що її оточує. Вчиться реагувати та відчувати емоції завдяки кольорам та малюнкам. Тому чим яскравіша у неї піжама, тим краще. Особливо якщо на ній намальовані улюблені мультиплікаційні герої.

Є ще безліч факторів, на які слід звернути увагу, перед тим як купити дитячу піжаму. Всі вони враховуються менеджером інтернет-магазину I Love Mommy, при звертанні замовників.

Чому слід купувати піжами для дітей в Ilovemommy

Компанія ILoveMommy займається виключно одягом для дівчаток та хлопчиків. В каталозі представлені речі для малюків будь-якого віку, що дозволяє скуповуватися в інтернет-магазині упродовж років, починаючи с пелюшок.

Купуючи дитячі піжами в інтернет-магазині Ilovemommy, не вийде помилитися з вибором. Адже вся продукція підбирається з величезним досвідом і поганих варіантів просто не існує.

  1. Брендові піжами для малечі. Речі виробляються відомими фабриками України та ЄС: OldNavy, Disney, Carter’s та інших. Вони суворо дотримуються норм ДСТУ та європейських стандартів якості.
  2. Дизайнерські моделі. В каталозі I Love Mommy представлений виключно сучасний дитячий одяг, у тому числі для сну. Брендові піжами для малечі є у різних кольорах та фасонах. Можна підібрати сорочки, комплекти з халатами чи штани з кофтинкою.
  3. Недорогі піжами для дітей. Завдяки постачанню до магазину напряму з фабрик, ціни в каталозі низькі. Купити дитячі піжами вийде недорого навіть з останньої колекції іменитих брендів.

В інтернет-магазині можна придбати одяг для малюків на будь-який випадок, починаючи від шкарпеток. В каталозі представлене навіть взуття, щоб не треба було втрачати час і шукати його в інших магазинах такої ж гарної якості, як в I Love Mommy.