Як правильно вищипувати брови?

Яка частина особи вважається найвиразнішою? Звичайно, на це питання відповість багато хто. Проте, якщо замислитися, не очі надають обличчю виразу й рівноваги, яке природне обрамлення — брови.

Необроблені брови або, навпаки, з накладанням брів часто привертають увагу та псують загальний вигляд. Тому брови вимагають особливого догляду та правильної форми.

Найпростіший спосіб виправити форму та колір брів – звернутися до професійного фахівця у перукарню. У салоні краси для корекції брів можна виконати такі косметологічні процедури:

  • епіляція (видалення непотрібного волосся);
  • покраска волосся;
  • нанесення перманентного макіяжу (татуаж) на брови.

Після того, як ваші брови «зроблені», ви можете доглядати їх самостійно, регулярно вищипуючи їх і при необхідності поповнюючи декоративною косметикою.

Але брови можна виправити і в домашніх умовах, і я намагатимусь у цьому допомогти.

Підготовка

Для оформлення брів вам знадобиться:

  • велике дзеркало;
  • пінцет;
  • дезінфікуюча рідина.

Вам знадобиться велике дзеркало, частково для того, щоб ваші руки були вільні, частково для того, щоб ви могли бачити обидва очі одночасно.

Освітлення має бути яскравим, бажано денним.

Добре вимийте руки. Очистіть обличчя та брови, протріть їх дезінфікуючою рідиною. Очистіть пінцет спиртовим розчином. Часто рекомендують наносити крем на брови, але я не рекомендую цього робити, тому що це може призвести до того, що брови рухатимуться і не склеюватимуться належним чином, що зробить процедуру більш хворобливою і менш ефективною.

Вищипування брів

Техніка вищипування брів проста, але є кілька секретів краси.

Візьміться за пасмо волосся якомога ближче до кореня, вільною рукою сильно потягніть за шкіру і витягніть її одним швидким рухом. Спробуйте схопити лише одне волосся, не поспішайте. Щоб полегшити біль, прикладіть теплий компрес (він розширює пори та волосся легше висмикується) або, навпаки, прикладіть до області брів кубик льоду (добрий спосіб полегшити біль).

Формування. Класичні “ідеальні” брови створюються трьома лініями на кожній стороні обличчя. Вам потрібно намалювати ці лінії на обличчі, щоб визначити, де ваші брови повинні починатися, закінчуватися та мати максимальну закруглену точку. Це можна зробити за допомогою олівця для брів. Помістіть олівець на обличчя так, щоб він проходив через точки, описані нижче, та позначте, де він перетинає лінію брів.

  • Перша лінія проводиться від перенісся до брів і проходить через внутрішній куточок ока. У точці, де лінія перетинає брову, протягніть вертикально вгору. Це створить початкову лінію брів. Волосся, що виходить за цю лінію у напрямку до перенісся, не потрібне і має бути видалено.
  • Друга лінія також починається від перенісся, але проходить через зовнішній куточок ока. Крапка, де ця лінія перетинає брову, є точкою, де кінчається. Якщо зовні все ще є волосся, їх також необхідно видалити. Якщо ваш природний лоб короткий і не досягає цієї точки, ви повинні враховувати це при макіяжі очей.
  • Третя лінія проходить по краю райдужної оболонки, якщо дивитися прямо наперед. Як і інші, він починається у ніздрі, а точка, де він перетинає лоб, є найвищою точкою на лобі та місцем, де він найбільше вигнутий.

Як тільки зайве волосся праворуч і ліворуч від контрольних точок буде видалено, видаліть зайве волосся в нижній частині чола, створіть бажану арку і надайте їй остаточну форму.

Не дозволяйте собі вищипувати брови, навіть якщо вам здається, що вони надто широкі та опуклі. Виберіть кілька брів з однієї і проробіть те саме з іншого, інакше ви ризикуєте зовсім не бути схожими. Поглянь у дзеркало. Ваші брови мають бути симетричними.

Добре, якщо ви зможете побачити себе у двох дзеркалах – не таким, яким ви звикли бачити себе у дзеркалі, а таким, яким вас бачать інші. Це дозволяє більш точно скоригувати висоту та товщину брів за наявності природної асиметрії. Зробіть паузу, знову подивіться у дзеркало і за необхідності продовжіть процедуру.

Коли закінчите, знову нанесіть бальзам для брів. Тепер ви можете нанести крем або ще краще, гель алое віра.

Пам’ятайте, що цю форму необхідно підтримувати регулярним вищипуванням. Можливо, вам доведеться ходити до перукаря кожні кілька місяців, щоб підстригти брови, щоб ними було легше доглядати.