Як регулярно отримувати бонуси від букмекерської контори VBET

БК VBET є ліцензованим українським букмекером, пропонуючи любителям спортивних ставок безліч варіантів для прогнозів, вигідні коефіцієнти та величезну кількість регулярних акцій. У цій статті розповімо, як регулярно отримувати бонуси на сайті та в мобільному додатку контори.

Стартовий бонус у БК VBET

Стартовий бонус у букмекерській конторі VBET нараховується у вигляді ставки без ризику. Для отримання подарунка потрібно пройти повну реєстрацію на сайті або в додатку букмекера. Також знадобиться процедура ідентифікації особи та віку гравця, як того вимагає комісія КРАЇЛ, яка надає ліцензії учасникам азартного бізнесу в Україні.

Далі слід внести депозит та зробити одну ставку від 100 гривень, що складається із трьох результатів. Якщо таке парі виявиться виграшним, букмекер надасть бонус у вигляді 100% його розміру.

Повернення грошей щотижня

Оскільки кожна ставка на спорт ризикує, то деякі прогнози гравців можуть не збуватися. Щоб мінімізувати втрати своїх клієнтів, букмекерська контора VBET пропонує учасникам вступити до програми щотижневих компенсацій.

Залежно від активності та успішності кожен клієнт сервісу може отримувати певний відсоток від загального фінансового обороту, який був зафіксований минулого тижня на його гаманці.

Бонуси за ставки на УПЛ

Українська прем’єр-ліга відкрила сезон, незважаючи на війну. Роблячи ставки на чемпіонат України клієнти букмекерської компанії VBET отримують додаткові бонуси.

Щоб взяти участь у цій акції, потрібно укладати ординарні парі з коефіцієнтами 1,80 або вищими на суму від 150 гривень. За підсумками кожного туру прем’єр-ліги компанія заохочує гравців, які зробили ставки із вищеописаними умовами.

Підвищені коефіцієнти

Компанія VBET реалізувала для своїх клієнтів програми Android та IOS. У мобільних програмах букмекера діє спеціальна акція, за якою гравці можуть користуватися збільшеними коефіцієнтами, які сприяють більшим виграшам.

Щоб скористатися цією пропозицією, достатньо встановити відповідну програму на смартфон, пройти реєстрацію та користуватися спеціальними котируваннями.