Як робити ставки на спорт: гайд для новачків та досвідчених гравців БК Паріматч

Як робити ставки на спорт ви зможете дізнатися з цієї статті, в якій зібрані лише працюючі поради без води. Головне – пам’ятайте, що успішна гра на ставках на спорт має на увазі ретельний аналіз ситуації на спортивному ринку. Важливо знати не тільки на кого, як і коли ставити, але також розбиратися у стратегіях, які допоможуть збільшити шанси отримання винагород в БК Паріматч.

Варто відзначити, що у багатьох матчах заздалегідь відомі фаворит та аутсайдер, а ситуації, коли шанси рівні, — справді рідкісні. Щоб не помилитися в ставках онлайн, варто враховувати розрахунки букмекерів: команда, на яку виставляються високі коефіцієнти, має найменші шанси на перемогу.

Питання до експерта: які бувають ставки на спорт

Всі можливі результати у події об’єднуються у лінії на сайтах букмекерів. Вибравши широку лінію, досвідчені гравці можуть створювати різні ігрові стратегії, отримуючи непоганий прибуток на регулярній основі. Початківцям рекомендуємо спочатку дізнатися які бувають ставки онлайн на спорт, що дозволить краще розуміти стратегії для майбутніх парі.

Серед основних ставок, які зустрічаються на сайті будь-якого букмекера, включаючи БК Паріматч:

  • На одін результат. Це найпопулярніша ставка, яка передбачає парі на результат спортивної події. Тут беттор має спробувати вгадати один з варіантів: перемога першої команди (П1), перемога другої команди (П2), нічия (Х).
  • Подвійний шанс. У цьому випадку гравець може поєднати кілька можливих наслідків в одному парі. Подібна ставка відсутня у тих видах спорту, де не передбачається нічиєї. Подібні парі дозволяють збільшити шанси на перемогу, але значно знижується коефіцієнт.
  • Тотал. Можливі два варіанти: тотал більше (ТБ) та тотал менше (ТМ). Перший варіант передбачає парі на те, що в матчі буде забито більше м’ячів/шайб/очків, ніж вирішив букмекер. ТМ — ставка на те, що в матчі заб’ють менше за певну кількість.
  • Фора. У зустрічах, де один із суперників явно перевершує іншого найбільш оптимальним варіантом стане парі на фору.
  • Точний рахунок. Практично неможливо спрогнозувати точний рахунок зустрічі, але, вгадавши його, беттор може зірвати непоганий куш.

Також багато букмекерських контор розширюють стандартні лінії, пропонуючи своїм клієнтам ще більше цікавих можливостей для заробітку. Знайти повний опис доступних прогнозів завжди можна на офіційному сайті букмекера Паріматч.