Як швидко витягнути волосся зі стоків у ванній

Ви готуєтеся прийняти розслаблюючу ванну та душ, а потім помічаєте проблему. Твоя каналізація до країв забита волоссям. Це брудно та гидко.

Ви занадто довго ігнорували проблему, але знаєте, що вона не зникне сама собою. Так що рано чи пізно вам доведеться навчитися витягувати волосся з каналізації.

Як швидко прибрати волосся з каналізації

Хоча ви не є сантехнік, є способи вирішити цю проблему з каналізацією. Ось кілька лайфхаків, які можна спробувати зараз.

1. Використовуйте ватну паличку

Якщо в сток не потрапила ціла купа волосся, є швидкий лайфхак, який ви можете спробувати самі. Все, що вам потрібне для початку, це ватяні палички. Це найкращий спосіб витягнути волосся з каналізації, коли ви шукаєте швидке рішення, яке допоможе. Ось що потрібно зробити:

Крок 1: Візьміть ватну паличку

Перший крок – взяти ватну паличку. Ви можете використовувати звичайний вид, який вже є у вашій ванній кімнаті. Як альтернативу ви можете використовувати пластикову дренажну змію. Ви можете отримати їх у більшості господарських магазинів або купити в Інтернеті.

Крок 2: Зніміть захисний кожух зливу

Чи є у вас захист для зливу у ванні чи душі? Багато людей використовують їх, щоб волосся та інші частинки не засмічували каналізацію. Якщо це звучить знайомо, перше, що потрібно зробити, це видалити його. Посуньте його і відкладіть убік, поки ви приступите до роботи.

Крок 3: Вставте його у каналізацію

Наступний крок – встромити ватну паличку в слив і ворушити нею. Використовуйте кругові рухи та рухайтеся. Коли ви витягнете його, ви помітите, що на кінці палиці є пучок волосся. Ви повинні зробити це кілька разів, поки не позбавитеся його.

Порада: надягніть гумові рукавички!

Не ходитимемо навколо та навколо… це не найчистіший спосіб видалення волосся з каналізації. З цієї причини ви можете захопити гумові рукавички, перш ніж почати.

2. Використовуйте вішалку

Немає під рукою ватних паличок? Бажаєте глибше поринути у свою каналізацію? Ми вас прикрили. Візьміть собі вішалку. Ви шукаєте велику дротяну вішалку для одягу – жодних пластикових штучок. Коли ви виявили один з них і хочете розібратися із забитим зливом у душі чи ванні, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Розплутайте вішалку

Вам потрібно буде перетворити металеву вішалку на інструмент для видалення волосся. Це означає, що треба з цим упоратися. Спочатку зігніть вішалку так, щоб вийшов довгий металевий гачок. Ви не хочете використовувати надто багато сили тут. Працюйте з матеріалом, щоб отримати його правильно зі зміщення.

Крок 2: Зніміть захисний кожух зливу

Далі слід зняти захисний кожух. За допомогою цього лайфхака для видалення волосся потрібно отримати якомога більше доступу до каналізації. Це означає, що вам не потрібні додаткові перешкоди на шляху. Зніміть охорону, щоб дістатися туди, куди потрібно.

Крок 3: Розчешіть волосся

Вішалки чудово підходять для видалення волосся. Коли ви намагаєтеся розблокувати витік, ви можете використовувати ці інструменти для початку. Вставте металевий гак глибоко у жолоб і перемістіть його. Коли ви починаєте відчувати деяке тертя, швидше за все, ви зачепили волосся. Витягніть його прямо зі зливу і відкладіть убік. Продовжуйте робити це, доки не закінчите.

Крок 4: Використовуйте вантуз

Коли ви приберете більшу частину волосся за допомогою вішалки, ви, можливо, захочете дати ще один додатковий поштовх. Ви можете використовувати вантуз, щоб видалити будь-яке сміття або зайве волосся у ванні або сливі душу. Ви можете виявити, що це очищає останні блокування.

3. Розчиніть волосся за допомогою хімікатів

Жоден із перелічених вище хаків не працює для вас? Гаразд, можливо, вам потрібно піти на щось сильніше. На щастя, є ціла низка продуктів, які допоможуть вам впоратися з цим завданням. Наприклад, покупка ферментного очищувача каналізації будь-якої марки може означати, що ви можете розчинити волосся, а потім змити його водою. Ось що вам потрібно знати, щоб почати.

Крок 1: Виберіть правильний продукт

Перший крок – переконатися, що у вас є потрібні інструменти. Це означає, що потрібно час, щоб вибрати правильний продукт. Хоча існує безліч очисників каналізації, що містять гідроксид натрію, це не найкращий варіант. Ці продукти ефективні при рятуванні від мильної піни та іншого сміття. Тим не менш, ви можете виявити, що вони не підходять, коли справа доходить до волосся. Натомість виберіть ферментний очищувач каналізації.

Крок 2: Дотримуйтесь інструкцій

Інструкції варіюватимуться від очищувача каналізаційних мереж. Ви повинні прочитати інструкції, коли повернетеся додому і будете готові взятися за велике завдання видалення волосся. Часто вам потрібно вилити певну кількість засобу в каналізацію, почекати деякий час, поки засіб подіє, а потім промити ділянку. Обов’язково проведіть дослідження наперед.

Крок 3: Промити і зануритися

Дотримуючись інструкцій, потрібно буде ретельно промити слив. Це означає, що потрібно налити трохи холодної води в пробку. Далі вам потрібно переконатися, що ви прибрали якнайбільше зайвого. Чим він чистіший, тим краще. Ви також можете спробувати стару добру зачіску, якщо хочете позбутися частини волосся, яке ви розпустили.

4. Використовуйте харчову соду та оцет

Харчова сода – це Святий Грааль очищення, але вам не потрібно, щоб ми говорили про це. Для наступного способу видалення волосся вам знадобиться трохи харчової соди та білого оцту. Перед початком роботи у вас також має бути трохи рідини для миття посуду. Ви можете спробувати цей саморобний лайфхак, якщо у вас дуже багато волосся у стоках. Ось що ви повинні зробити:

Крок 1: Використовуйте трохи рідини для миття посуду

Перше, що потрібно зробити, це вилити трохи рідини для миття посуду в каналізацію. Це допоможе розплутати волосся. Потім ви повинні простежити за цим з водяним чейнджером, щоб він став ігристим. Будьте настільки ліберальні, як хочете, з водою. Усе це має значення.

Крок 2: Використовуйте чашку оцту та харчової соди

Потім настав час сяяти оцту. Відміряйте склянку оцту і вилийте їх у каналізацію. Ви повинні слідувати цьому з харчовою содою. Ця комбінація є добре відомою комбінацією , що чистить . Коли ви це зробите, зачекайте кілька хвилин, доки він спрацює.

Крок 3: Промити та ще раз промити!

Останнім кроком тут є промивання стоків. Як ми вже говорили раніше, ви можете використовувати чашку холодної води, щоб зробити це правильно. Переконайтеся, що ви позбулися всього сміття та зайвого. Ще раз, ви можете використовувати вантуз, якщо хочете. Робіть все, що працює для вас.

Якщо ви шукаєте найкращий спосіб витягнути волосся з каналізації, існує безліч варіантів. Ми розглянули деякі з найпростіших (і найдоступніших) порад та лайфхаків з очищення каналізації. Тепер, коли ви знаєте, що робити, чому б не почати? Звичайно, якщо ви не можете самостійно прочистити каналізацію будинку, ви можете викликати сантехніку. Зрештою, ви не хочете ризикувати пошкодженням труб!