Як вибрати акварельну кисть?

Яке задоволення мати ідеальну акварельну кисть: вона добре вбирає воду, але при цьому гнучка та слухняна; легко стосується паперу і може точно промальовувати дрібні деталі, але вся кисть широка і може малювати вільно … І малюнку більше немає ні рулонів паперу, ні волосин кисті.

У цій статті я розкриваю маленькі секрети вибору хороших матеріалів та отримання задоволення від творчості.

Ніжна, тверда, м’яка та гнучка кисть ідеально підходить для акварельного живопису. Це ті якості, які потрібно шукати у щітці, незалежно від матеріалу, з якого вона зроблена.

Стовпчаста кисть вважається ідеальною для акварелі. Однак колонковий пензель — не дешевий пензель. Але з правильними інструментами ви можете отримати багато задоволення! Знову ж таки, дротяна щітка повинна бути гарної якості. Наприклад, у мене є і стара радянська колонкова щітка, і сучасна. Різниця небо та земля.

Слухняна, міцна і гнучка, ця щітка довговічніша за білий жолудь. Правильно зібраний, він дозволяє художнику безперешкодно використати свої творчі таланти.

Замість колонки ви також можете використовувати білу кисть. Вони м’якіші і зношуються швидше, ніж стовпчасті щітки, але якщо все зроблено правильно, з біличними кистями можна працювати із задоволенням.

Є й інші пензлі з вовни тощо, але я не буду їх тут описувати.

Кисті із синтетичних матеріалів ще більш доступні за ціною. Вони варіюються від дешевих нейлонових щіток до дорогих аналогів синтетичних щіток.

При виборі пензля важливо звертати увагу не тільки на матеріал, але і якість виготовлення. Якщо кисть зав’язана так, що її щетинки закручуються з боку на бік, це погано. Хороша кисть та, якою можна провести тонку лінію будь-якого розміру. Сьогодні полиці магазинів забиті кистями всіх розмірів.

Ось порада про те, як вибрати хорошу кисть

Здійснюючи вдалу покупку бажано мати при собі невелику пляшку з водою (пляшку). Найстаріший і надійний спосіб визначити якість пензля – занурити її у воду і струсити. Якщо після струшування вона стає гострою, це хороша кисть, і її слід купити.

Маленькі кисті дешевші, ніж середні або великі. Як перший пензель найкраще купити середню або середню кисть. Тільки таким пензлем можна малювати з більшою впевненістю та свободою, тому що вона вбирає достатньо фарби і дозволяє пофарбувати набагато глибше, перш ніж вона висохне.

Найкраще мати в наборі інструментів два пензлі: маленьку для дрібних деталей і велику для складніших робіт.

Бажання дитини дізнатися більше та її інтерес до мистецтва загалом багато в чому залежить від її перших вражень. Адже багато в чому перший досвід – вдалий чи невдалий – визначається не лише талантом, а й якістю матеріалів та інструментів.