Як Vichy Dercos бореться з випадінням волосся у чоловіків та жінок?

Стреси на роботі, сімейні проблеми, дієти, генетика, неправильні шампуні — у алопеції (випадіння волосся) сотні причин. Біотехнологи досконально вивчили структуру волосяного фолікула, систему живлення та активації росту волосків. Vichy Dercos — ефективні засоби проти випадіння волосся, які використовують інноваційні технології. Як дерматокосметика Vichy допомагає зберегти пишну зачіску?

Знайдіть причину проблеми

Втрата 50-100 волосків на день — норма, це природний процес зростання. До 90% волосяних фолікулів перебувають у стані спокою, тому тимчасове випадіння легко зупинити, підсиливши мікроциркуляцію крові та харчування цибулин.

Втрата волосся, слабкі та посічені кінчики, лупа вимагають різних доглядових комплексів. На офіційному сайті Vichy можна отримати консультацію та пройти діагностику без відвідування трихолога.

Dercos Aminexil: три рівні боротьби з випадінням

Комплекс включає термальну воду високої мінералізації та спеціальні засоби:

  • Амінексил — позитивно впливає на зміцнення кореня волоса. Запатентована формула, що зберігає еластичність волосяного фолікула. Амінексил 1,5% не дає колагену твердіти та перетворюватися на рубцеву тканину. Волосся стає міцним, м’яким, цибулини надійно зафіксовані, отримують додаткове харчування.
  • Октеїн — ефективний догляд за шкірою голови. Мультикомплекс з вітаміном Е та особливою сіллю Піроктон Оламін протидіє розвитку грибків, які викликають свербіж та лупу внаслідок надлишкової секреції шкірного сала. Протигрибковий засіб успішно справляється з запаленнями та випадінням ослабленого грибками волосся.
  • SP94 — синергія вітамінів В6 та РР, зберігає поживні речовини по всій довжині волосяного стовпа.

Основою відновлювального курсу є ампули Амінексил Клінікал 5, представлені окремі формули для чоловіків та жінок. Інтенсивний курс розрахований на щоденне використання засобу протягом 6 тижнів — стільки триває зміна фаз росту волосся. Для профілактики достатньо забезпечити догляд із використанням ампул три рази на тиждень.

Dercos Kera-Solutions: реконструкція волосся

Втрата волосся часто пов’язана з його ламкістю, а не з загибеллю фолікула. Ультрафіолет, сульфати, важкі метали у повітрі на вулицях мегаполісів, медикаменти нерідко призводять до послаблення структури волосся. У складі лінії Kera-Solutions присутній алантоїн, він знімає свербіж та заспокоює чутливу шкіру. Мультиформула Про-Кератин комплексу зміцнює волосяний стовп по всій довжині.