Як відкалібрувати акумулятор для ноутбука – Вступ, методи та інструменти

З останніх десятиліть технологія ноутбуків неймовірно розвивалася. Був час, коли у нас був ноутбук, який не був чудовим з точки зору заряду акумулятора та продуктивності. Але зараз у нас є ноутбуки, які не тільки кращі з точки зору продуктивності, але і кращі за часом автономної роботи. Завдяки вдосконаленій технології акумуляторів, тепер ноутбуки можуть безперервно працювати протягом декількох годин.

Незважаючи на те, що технологія заряджання акумулятора суттєво розвинулася, є одна проблема. Проблема в тому, що ноутбуки та їх програмно-апаратне забезпечення працюють не дуже добре. Крім того, батареї мають певний життєвий цикл, який починає руйнуватися через деякий час. Завдяки цьому ноутбук отримує менше часу на заряд акумулятора.

Обидві ці проблеми в сукупності змушують ноутбуки автоматично вимикатись, досягаючи 0%. Якщо ви також стикаєтеся з цією проблемою, вам слід відкалібрувати акумулятор ноутбука. Хоча калібрування не збільшить термін служби акумулятора вашого ноутбука, воно все одно дасть вам краще і точніше уявлення про те, скільки батареї залишилось. Також може бути таке, що у вас занадто старий акумулятор, який вже перестає функціонувати, і його потрібно замінити. Для підбору правильної батареї, вам потрібно дістати акумулятор з відсіку, знайти етикетку, і подивитися модель батареї. Іноді етикетка пошкоджена і знайти інфромацію неможливо, але якщо ви знаєте модель ноутбука, ви можете подивитися доступні батареї тут.

Що таке калібрування акумулятора ноутбука?

Хоча це дуже зручний трюк, щоб краще знати про час, який ваш акумулятор зможе забезпечити на існуючому рівні заряду. Більшість людей досі не знають про це. Наші ноутбуки використовують різні програмні та апаратні функції, щоб дати оцінку часу заряду батареї, який залишився. Оскільки час автономної роботи скорочується, цей розрахунок починає помилятися.

Це пов’язано з тим, що погана батарея не відкалібрована за допомогою хорошого обладнання та програмного забезпечення. Ось чому ми використовуємо метод калібрування батареї, щоб апаратні та програмні компоненти краще знали про батарею. Після калібрування акумулятора ви отримуєте кращу та точнішу інформацію про час роботи акумулятора.

Коли час калібрувати акумулятор ноутбука?

Оскільки калібрування акумулятора ноутбука здається чудовою справою, ви повинні врахувати, що це не швидкий процес. Незважаючи на те, що це дуже простий процес, проведення його все одно займає багато часу. Це є причиною того, що ви не повинні без необхідності калібрувати акумулятор свого ноутбука. Отже, який найкращий час для цього?

Найкращий час для цього – коли ноутбук несподівано вимикається, не подаючи жодних попереджень про низький рівень заряду акумулятора. У цей час калібрування акумулятора почне надавати вам кращу інформацію про час, що залишився від батареї.

Як відкалібрувати акумулятор ноутбука?

Більшість людей не знають, наскільки просто калібрувати акумулятор ноутбука. Це дуже простий процес, і тут ми розповімо вам, як можна відкалібрувати акумулятор ноутбука, у нашому покроковому посібнику.

1.Заряджання акумулятора.

Перше, що вам потрібно буде зробити, це зарядити акумулятор ноутбука до 100%. Це час, коли ви можете користуватися ноутбуком, як зазвичай, але ви не повинні відключати акумулятор, поки він не покаже 100%. Як тільки батарея покаже 100%, потрібно залишити зарядний пристрій підключеним до ноутбука та залишити його на 2 години.

2. Зміна деяких налаштувань ноутбука.

Перш ніж вимкнути зарядний пристрій, ви повинні переконатися в наступних речах.

  •  Що стосується заряду акумулятора, ноутбук повинен налаштувати сплячий режим на 5% заряду акумулятора.
  •  На заряді акумулятора ваш ноутбук не повинен переходити в режим сну після будь-якого періоду бездіяльності.

Ви можете перевірити та встановити ці речі на панелі керування свого ноутбука, де вам потрібно буде перейти до наступних розділів.

1. Апаратне забезпечення та звук.

2. Варіанти живлення.

3. Змініть налаштування плану.

4. Змініть розширені налаштування живлення.

Перевіривши ці речі, ви можете перейти до наступного кроку.

3.Не дозволяючи розряджати акумулятор.

Тепер ви можете відключити зарядний пристрій від ноутбука і дати батареї розрядитися. Це займе не дуже багато часу, оскільки батарея вашого ноутбука не в найкращому стані. Цей процес займе лише кілька годин, і протягом цих годин ви можете працювати на своєму ноутбуці, як зазвичай.

4.Знову зарядіть акумулятор.

Як тільки батарея розрядиться, залиште ноутбук відпочити приблизно на 5 годин, а потім підключіть зарядний пристрій і зарядіть акумулятор до 100%.

5. Дозвольте інструментам робити свою справу.

Після виконання вищезазначених кроків акумулятор ноутбука буде відкалібровано.

Які інструменти потрібні для калібрування акумулятора ноутбука?

Хоча вбудовані системи ноутбуків вже працюють над калібруванням акумулятора вашого ноутбука. Але нерегулярний режим заряджання та розрядження ноутбука ускладнює вбудовані інструменти для отримання точних результатів.

Ось чому більшості вікон та деяких старих моделей MacBook важко забезпечити кращі результати щодо заряду акумулятора ноутбука.

Через ці причини для калібрування акумулятора на ноутбуці можна використовувати різні інструменти. Деякі з них згадані нижче.

  • 1.Smart Battery.
  • 2.Battery Mon.
  • 3.BatteryInfoView.
  • 4.BatteryCat.

Всі ці інструменти можуть надати вам кращу інформацію про час автономної роботи вашого ноутбука. Переваги використання інструментів для калібрування акумулятора ноутбука.

Є деякі переваги використання цих інструментів, про які йдеться нижче. Ви отримуєте набагато більше інформації.

Найперша перевага використання цих інструментів полягає в тому, що деякі з них можуть надати вам багато інформації. Ця інформація дуже корисна, оскільки може допомогти вам різними способами. Деякі способи надання інформації перелічені нижче.

  1. Графічна інформація.
  2. Швидкість заряду та розряду акумулятора
  3. Дані минулого.

Все це може бути корисним для порівняння та тестування акумулятора на різні речі. Ви врятовані від надзвичайних ситуацій.

Коли ви відкалібруєте акумулятор, ви дізнаєтесь більше про те, скільки часу залишилось, і будете захищатись від багатьох надзвичайних ситуацій, пов’язаних із даними та особистою інформацією.