Як виготовляється годинник Rolex

Бренд годинника Rolex був заснований у 1920 році і вже понад 100 років є найпопулярнішою годинниковою компанією у всьому світі. У світі немає жодної людини, яка не чула про цей бренд, і кожен сподівається отримати частку своєї. У наступному тексті ми зосередимося на деяких фактах виробничого процесу.

Незважаючи на те, що багато годинників виготовлені з нержавіючої сталі 316L, насправді Rolex використовує сталь 904L. Вони почали використовувати його в 2003 році, тому що цей тип стали більш стійким до іржі та корозії, а також легко полірується. Хоча він трохи важчий, він став синонімом розкоші.

Чи знаєте ви, що у цій компанії є численні відділи досліджень та розробок (R&D)? Це не дивно, адже компанія пишається створенням інноваційних та унікальних моделей. Робота професіоналів, які працюють у компанії, полягає не тільки у розробці нових годинників, але й у розробці нових виробничих процесів та технологій, які виведуть цей бренд на новий рівень. Вони досліджують все, від мастильних матеріалів та масел до металів та матеріалів, які використовуються.

Годинник, що входить до колекцій Oyster, Submarine та Deep Sea, проходить спеціально розроблену серію випробувань, щоб переконатися в їх стійкості до тиску води та повітря. Годинник Rolex Oyster поміщається у невеликий відсік, наповнений повітрям, і за тиском ретельно стежать. Якщо відбуваються зміни, це означає, що повітря просочилося в корпус. Шматки підводних човнів розміщуються в цистерни з водою для забезпечення їх стійкості на глибині до 300 метрів. Вийнявши їх із води, їх усі нагрівають і капають на кристал краплю холодної води, щоб подивитися, чи не утворюється конденсат. Забавно, що приблизно один годинник із тисячі не витримує випробування.

Крім того, кожен виріб виготовляється вручну. Так, ці інженери використовують першокласні машини для певних частин виробничого процесу, але вони управляються вручну. Все робиться досвідченими професіоналами – від налаштування механізмів годинника до виготовлення браслетів. Це підводить нас до наступного пункту — вони виробляють власне золото, що робить цю компанію єдиною у світі, яка займається цим. Вони використовують унікальний процес, який перетворює 24-каратне золото на 18-каратне біле, жовте золото або золото Everose. Завдяки цьому вони не тільки можуть гарантувати кращу якість, але й надають нескінченні можливості, коли справа доходить до дизайну. Це, безумовно, одна з речей, які роблять ці вироби єдиними у своєму роді.

Щоб збудувати імперію, вони сьогодні; Компанії довелося зробити значні інвестиції у технології. Не дивно, що вони вкладають великі гроші у безпеку та використовують останні тенденції. Кожен годинник фотографується на кожному етапі виробничого процесу і має унікальний серійний номер. Крім того, співробітники можуть отримати доступ лише до певних областей будівлі за допомогою сканування відбитків пальців. Існує ряд перевірок безпеки, і, оскільки вони дуже цінні, ці предмети перевозяться в немаркованих і транспортних засобах, що суворо охороняються.

Нарешті, на виготовлення одного годинника Rolex йде цілий рік. Незважаючи на те, що вони виробляють мільйони екземплярів щороку, вони не скорочують шляхи, і саме це забезпечує якість та довговічність цього годинника.