Які ролики підійдуть для початківців: поради для вибору

Інколи дивишся на намагання людини кататися на ковзанах з колесами та розумієш, що їй дуже важко. Інші ж немов народилися для того, щоб не ходити, а саме бігати на роликах. Звичайно ж, в багатьох випадках вміння залежить від індивідуальних властивостей людини: вміння тримати баланс, утримувати ноги у правильній позиції за рахунок тренованих м’язів тощо. Але багато що залежить й від того, які ролики підійдуть для початківців. Поради для вибору правильної моделі можна вивчити на сайті Roliki-extrim. А потім ще й купити потрібну пару роликових ковзанів, щоб насолоджуватися рухом.

Головне, що потрібно пам’ятати, при виборі роликів має значення, для кого вони призначаються. Тобто для жінки, чоловіка чи дитини. А все тому, що в залежності від статі та віку існують деякі відмінності:

  • різна вага;
  • анатомічні особливості;
  • міцність кісток;
  • види ролер спорту.

Наприклад, існує фітнес ролики. Вони розробляються в більшості для жінок. Для діток враховується більший захист в конструкції. А для чоловіків ролики випускаються з над міцною рамою, що й більшу вагу бігуна витримає, й більш ризиковані види ролер спорту.

Саме на ці фактори перш за все потрібно звернути увагу початківцям. Тому що безпека катання допоможе навчитися управляти тілом швидше. Та не відіб’є бажання розвивати свої навички. А зрозумівши, з якими характеристиками шукати моделі, можна буде вивчити, які бренди випускаються відповідні моделі.

Яким виробникам роликів можна довіритися початківцю з ролер спорту

Говорячи відверто, дорослим людям достатньо проконсультуватися на тему того, для якого спорту ролики зроблені. А також, вони жіночі, чоловічі чи унісекс. А все тому, що в інтернет-магазині Roliki-extrim вже такі моделі, що можна безпечно використовувати навіть акробатичних трюках.

Якщо ж вибір стосується дитини, то обирати варто більш ретельно. Розглянути можна бренд Rollerblade, Flying Eagle, K2, Tempish та інші. Головна їх відмінність від інших полягає в тому, що вони мають саме дитячу лінійку. А не пропонують ролики меншого розміру з конструкцією, як для дорослих.

В дитячих роликах обов’язково:

  • регулюється розмір;
  • конструкція менш жорстка;
  • кріплення розташовані так, щоб максимально захистити зв’язки.

Ще багато нюансів, чим відрізняються дитячі ролики від дорослих. І краще їх вивчити на сайті інтернет-магазину. Або зателефонувати і розпитати менеджерів, які самі захоплюються ролер спортом, колись теж були початківцями та мають чим поділитися.