ЮНІСЕФ допоможе дітям-переселенцям Харківщини

В ХОВА провели зустріч з представником Фонду і домовились про нові форми співпраці

Заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська за дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова зустрілась з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муратом Шахіном.

Про це повідомили в ХОВА, пише Дані-Інфо.

Під час зустрічі обговорювались питання гуманітарної ситуації і допомоги мешканцям регіону.

Віта Ковальська розповіла, що військові дії позбавили дітей Харківщини і всієї України розвиватись і зростати в здоровому суспільстві, навчатись. Вона відзначила, що зараз робиться все, щоб покращити ситуацію з умовами проживання і навчання. Вона також розповіла, що внаслідок бойових дій 28 дітей області залишились повними сиротами. Вони знаходяться під опікою, але потребують фінансової допомоги.

Також Ковальська подякувала представнику ЮНІСЕФ за ноутбуки, які передавали в Харківську області для вчителів. Завдяки цієї техніці діти можуть отримувати знання дистанційно. Також вона відзначила потреби переселенців. Тільки на Харківщині зареєстровано 80 тисяч дітей-переселенців, які переїхали з регіонів, де йдуть бойові дії. Також є діти, які змушені були разом з батьками виїхати в інші регіони. Всі вони потребують підтримки.

Мурат Шахін запевнив, що фонд підтримає дітей Харківщини і запропонував розробити план дій.

«Ми пропонуємо спільно розробити чіткий план допомоги дітям Харківської області за кількома напрямками. Це може бути матеріальне забезпечення, створення спеціальних кімнат-просторів для дітей, відновлювальні роботи, грошова допомога родинам, сприяння ранньому розвитку молоді, підтримка малюків, які потребують батьківського піклування або інші гуманітарні потреби», – розповів Мурат Шахін.