За Металіст вболівають понад 80% мешканців Харкова та області

В Харкові вболівальниками ФК “Металіст” себе називають приблизно 80% мешканців міста. Серед студентів з 300 тисяч молодих людей регулярно ходять на стадіон підтримати свою команду ходить близько 50 тисяч.

Наразі “Металіст” має одну з найбільших в Україні кількість фанатів. Виходячи з відвідуваності матчів, популярності серед глядачів, активності фанатів на інтернет платформах та в соціальних мережах, за Харківський ФК “Металіст” вболівають понад 5 мільйонів людей з усього світу.

Подивитися за грою “Металіста”, який зараз знаходиться у першій лізі, на домашньому стадіоні збирається у середньому по 35 тисяч глядачів. Це в 9 разів вище, ніж у будь-якої українського футбольного клубу з премьер-ліги.

Після заяви Олександра Ярославського про відродження клубу в травні 2021 року, офіційний Youtube-канал клубу зібрав майже 5 мільйонів переглядів.

У соціальних мережах по кількості підписників “Металіст” займає 3 місце серед усіх футбольних клубів України. На офіційних сторінках та каналах за успіхами команди слідкує 230 тисяч вболівальників. В той же час, “Металіст” є лідером по кількості неофіційних сайтів підтримки. Так, за телеграм-каналом «ФК “Металіст” Харків» слідкує понад 2 500 аккаунтів, а на «FC Metalist fan store» в мережі Instagram підписано 18 тисяч аккаунтів.

Сьогодні о 19:00 “Металіст” змагатиметься на другому матчі товариського турніру Winter Cup 2022 проти ФК “Верес”. Перший матч, за трансляцією якого слідкувало понад 160 тисяч людей, команда виграла проти “Чорноморця” після серії пенальті з рахунку 3-3. В свою чергу, “Верес” програв ФК “Полісся” із Олександром Усиком у складі з рахунком 0-1.