Заступником голови Харківської ОДА став колишній директор комунального підприємства Києва

У Айни Тимчук з’явився ще один новий заступник. Ним став Михайло Харнам, який до цього обіймав посаду керівника КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва». Про це в своєму Telegram написав народний депутат Олексій Гончаренко.

У декларації, яку Харнам подавав, претендуючи на цю посаду, чиновник задекларував 220 тисяч доларів готівкою, і вказав, що його дружина зберігає готівкою 40 тисяч доларів і 320 тисяч гривень. У 2020 році Харнаму виплатили понад 263 тисяч гривень зарплати в «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва». Його дружина заробила понад 600 тисяч гривень в фірмі «Будівельник», капіталом якої частково володіє Михайло Харнам.

Ще понад 633 тисяч гривень його дружина отримала від зайняття підприємницькою діяльністю. При цьому Михайло Харнам заборгував трохи більше 9 мільйонів гривень, а його дружина в 2019 році взяла кредит в 1,3 мільйона гривень на купівлю авто. Згідно з декларацією, їй належить BMW X7 2019 року випуску, вартістю 2 млн 530 тис. 530 грн.

Також подружжя користується автомобілями Audi А8 і BMW М№, зареєстрованими на інших людей. У сім’ї, зайнятої в будівельному бізнесі, з власним нерухомим майном все скромно. У декларації зазначено, що Михайло Харне має право користуватися квартирою площею майже 65 кв.м. в Харкові, у його дружини є право користуватися квартирою площею 66 кв.м. Їх дочці належить квартира в Харкові площею понад 111 квадратних метрів.