Здавай аналізи в CSD та бери участь в розіграші гаджетів!

Людина на даний час не може уявити своє життя без мобільного телефону та інших гаджетів, адже саме вони допомагають вирішити безліч буденних проблем – не виходячи з дому сплатити рахунки, здобути всю необхідну інформацію, виконати певну роботу. А прожити без розваг – фото, відео та інтернету взагалі неможливо. Гаджети – це зручний і корисний засіб для спілкування і доступу до всесвітньої мережі.

 Маємо можливість не лише подбати про своє здоров’я, а ще й отримати подарунок! Для цього слід здати аналізи в CSD-лабораторії та взяти участь в розіграші таких необхідних пристроїв як iPhone, iPad або iWatch.

Скориставшись послугами лабораторної діагностики CSD з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року є шанс отримати один з подарунків:

  • Apple iPhone 12 256Gb
  • Apple iPad Air Wi-Fi 256GB
  • Apple iWatch SE

За умови проведення в лабораторному офісі CSD дослідження на суму від 1 000 грн на 1 чек може стати учасником кожен клієнт.

     Переможець буде визначатись в період з 5 по 10 число кожного наступного місяця.

   Детальніше про умови акції:

   Брати участь в акції можуть повнолітні громадяни України, які живуть в Україні, за винятком проживання на окупованій території, та які згодні з умовами акції «Смарт здоров’я» від ТОВ «СІ ЕС ДІ ЛАБ».

Клієнт-учасник акції зобов’язаний з початку дії акції з 1 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року здійснити та оплатити на суму не менше 1 000 грн в одному замовленні певні аналізи у мережі лабораторних офісів Компанії.

   Усі виконані та оплачені замовлення фіксуються у базі даних, згідно з умовами Акції, а переможець буде визначено системою random.org., яка є генератором випадкових чисел та із вивантаження усіх номерів випадково обере номер замовлення, а отже і переможця конкурсу.

 Замовлення, що були зроблені користувачами у період акції, приймаються без обмежень щодо кількості на одного користувача.

Компанія гарантує об’єктивність проведення визначення Переможців.

Замовлення беруть участь у розіграші Брендованих акційних подарунків один раз згідно з базою замовлень за звітний місяць.

 Брендовані акційні подарунки розігруються таким чином: до 10.01.2022 р. – 1 смартфон Apple iPhone 12 256Gb, до 10.12.2021 р. – 1 планшет Apple iPad Air Wi-Fi 256GB та до 10.11.2021 р. – 1 годинник Apple iWatch SE.

 Повідомлення про розіграш та про переможця акції буде опубліковано на офіційній сторінці Компанії у Facebook www.facebook.com/csdlaboratory. Переможця буде персонально повідомлено про виграш представником Компанії в телефонному режимі.

   Брендовані акційні подарунки передаються переможцям Акції на безоплатній основі. Отримати гаджет можна буде у центральному лабораторному офісі Компанії за адресою: м. Київ, вул. Жмеринська, 22Б.

Якщо переможець проживає не в Києві, то отримає подарунок Новою поштою коштом Компанії.

Це чудова можливість – здійснити обстеження, можливо, яке вже необхідно зробити, щоб потурбуватись про покращення здоров’я, а приваблива пропозиція від лабораторії CSD (шанс отримати подарунок) – стимулюватиме зробити діагностику саме зараз.