Жіноча збірна України відправляється на міжнародний турнір у Туреччину

14 лютого українська жіноча футбольна збірна вирушить в Аланію (Туреччина). Там вона змагатиметься на міжнародній події Turkish Women’s Cup 2022.

Головний тренер жіночої збірної команди України Луіс Кортес відібрав у склад 30 спортсменок. Серед них є 19 харків’янок, 9 з команди «Житлобуд-1» і 10 із «Житлобуд-2». Змагання пройдуть за участі 6 національних футбольних збірних: України, Узбекистану, Венесуели, Болгарії, Литви та Латвії.

Варто зазначити, що наша команда є фаворитом турніру. Вона має найвищій рейтинг ФІФА на турнірі, займаючи 35 місце в світі. Через це збірна України гратиме у групі А проти Венесуели та Узбекистану. Третій матч турніру наші спортсменки зіграють з Болгарією, як з фаворитом групи Б.

Перший матч з латиноамериканською командою пройде 16 лютого у 17:30. Далі змагання проходитимуть 19 лютого у 17:30 з Узбекистаном та 22 лютого у 13:30 з Болгарією. Проти перших двох команд протистояння стане дебютним, а от з Болгарією наша жіноча збірна змагатиметься вже вшосте.

Українська збірна приймає участь у події Turkish Women’s Cup 2022 вдруге. У 2018 наші спортсменки привезли додому бронзу, виграв Ірландію та Косово, але зіграли у ніччю з Румунією та Польщею.