7 порад, як навчитися водити машину вперше

Чи знаєте ви, що у світі налічується від 1,4 до 2 мільярдів водіїв?

Це вірно. Водіння автомобіля є прикрою необхідністю в будь-якому місці, крім великого метро, ​​і це означає, що все більше людей вчаться керувати машиною вперше кожен день. Ваша черга сідати за кермо?

Незалежно від того, дорослий ви або підліток, перша подорож викликає стрес. Тривожитися нормально! Ми тут, щоб дати вам кілька порад, щоб ви могли стати впевненим водієм.

Читайте наші найкращі поради з навчання водінню.

1. Будьте наглядовим пасажиром

Навчання водінню починається зі спостереження інших водіїв. Звичайно, найкраще вчитися, роблячи, але ви не можете зробити, поки не подивіться.

Ще до того, як ви почнете вчитися самостійно, подивіться, як водить машину людина, в якій ви знаходитесь. Спочатку не говоріть їм про це, тому що ви хочете побачити їхню природну поведінку за кермом. Майте на увазі, що багато людей не зовсім ідеальні водії, тому ця поведінка буде скоріше прикладом, ніж керівництвом.

Через деякий час поговоріть з водієм про спостереження за ними. Вони можуть пояснити, що вони роблять, поки вони це роблять, і вони, ймовірно, приділятимуть більше уваги власному водінню. Це може здатися дивним, але не бійтеся робити нотатки.

Ви також повинні спостерігати інших водіїв на дорозі. Знання звичайних дорожніх умов та поведінки інших водіїв підготує вас до того, щоб у майбутньому стати обережним та наглядовим водієм. Пам’ятайте, тренувальна траса не може підготувати вас до шосе.

2. Не бійтеся повторно проходити курси навчання водінню

Вам доведеться пройти курс навчання, перш ніж почати водити машину, незалежно від того, дорослий ви чи підліток. Під час занять легко «виконувати рухи», але постарайтеся бути уважним, щоб вивчити якнайбільше.

Цей курс навчить вас бути добрим водієм. Хоча ви не будете використовувати всю цю інформацію в дорозі, вона підготує вас до надзвичайних ситуацій та основ безпеки на дорозі. Знову ж таки, робіть нотатки.

Якщо ви все ще збентежено після того, як пройшли курс, ви можете пройти ще один курс. Інструктори хочуть, щоб ви були готові, і ніхто не соромитиме вас за спробу отримати більше інформації.

3. Знайдіть правильних гідів

Перед тим, як сісти за кермо, ви захочете попрактикуватись з іншою людиною в машині. Переконайтеся, що ви вибрали правильну людину.

Якщо ви особисто не знаєте нікого, хто був би добрим водієм, ви можете знайти інструктора з водіння, який працюватиме з вами від початку до кінця. В ідеалі, однак, у вашому особистому житті має бути хтось, хто зможе вас навчити.

Приймаючи рішення, подумайте, чи ця людина має право допомагати. Скільки у них квитків? Вони нещодавно потрапили в аварію?

Якщо ви розумієте, що ваш помічник не відповідає вашим потребам, немає нічого поганого, щоб знайти нового помічника (або їхати з декількома людьми).

4. Почніть повільно (це не гонка)

Сісти за кермо вперше одночасно і хвилююче, і хвилююче. Більшість людей хочуть одразу виїхати на шосе, але це не гонка. Робіть це повільно, щоб ви могли залишатися у безпеці.

Більшість людей починають із великих та порожніх парковок. Намагайтеся вибирати час, коли на парковці немає нікого. У той час як люди не повинні їздити по ділових ділянках, більшість власників бізнесу розуміють, що навчання водінню є особливим винятком.

Як тільки ви навчитеся їхати прямо, зупинятися, дивитися в дзеркала і регулювати швидкість, ви можете рухатися путівцями. Якщо ви живете у великому місті, це може бути складно, і вам, можливо, доведеться дотримуватися сусідніх вулиць. Якщо путівок немає, запитайте в школі навчання водінню, де вони порекомендують попрактикуватися.

Зрештою, настане час виїхати на шосе, але ви не повинні робити цього, доки не будете готові йти в ногу з іншими водіями. Пам’ятайте, що частиною безпечного керування є вміння йти в ногу з іншими водіями.

5. Знайте основи

Як для вашої загальної безпеки, так і для вашого неминучого екзамену водія вам необхідно знати основи безпеки дорожнього руху, правила дорожнього руху і свій автомобіль. Ви навіть дізнаєтесь кілька речей, які майже ніколи не використовуватимете в дорозі.

Ознайомтеся з місцевими законами про керування і переконайтеся, що ви їх дотримуєтеся. Запам’ятайте всі загальні знаки та поняття, з якими ви можете зіткнутися в якийсь момент, навіть якщо вони вам не знадобляться у вашому районі. Наприклад, ви повинні знати, що робити на залізничному переїзді, навіть якщо поруч із вами немає залізничного переїзду.

6. Вчитися (а потім ще трохи вчитися)

Знання основ замало. Вам доведеться вчитися (а потім продовжувати вчитися). На щастя для вас, підготовка до місцевих іспитів з водіння стала простішою, ніж будь-коли, завдяки великій кількості доступних онлайн-ресурсів.

Шукайте навчальні посібники для вашого регіону. У кожній області, країні, провінції та регіоні є навчальний посібник та практичний тест.

Навчальні посібники не зовсім такі, як тести, але вони дадуть вам перевагу.

7. Пам’ятайте, що невдача це нормально

Провалити іспит з водіння з першого разу це нормально. Ви навіть можете зазнати невдачі двічі. Майте на увазі, що невдачі є звичайною справою, і це не означає, що ви обов’язково станете поганим водієм у майбутньому.

Замість того, щоб приймати свою невдачу на свій рахунок, використовуйте її як можливість продовжити свою освіту. Коли ви провалите іспит з водіння, ви побачите свої сліпі зони.

Як навчитися водити машину вперше? Немає проблем

У вас, напевно, буде деяке занепокоєння, коли ви вперше вчитеся водити машину, але майже кожен проходить через цей досвід. Якщо ви скористаєтеся цими порадами і звернете увагу на дорогу, ви станете впевненим водієм ще до того, як це усвідомите.

Пам’ятайте: все страшно, коли ви вперше це починаєте робити. Сідай за кермо та переможи свій страх.