В Україні відключатимуть світло 17 травня: графіки

В Укренерго розповіли про причини такого рішення.

В Укренерго повідомили, як працюватимуть графіки погодинних відключень електроенергії для всієї території України через дефіцит потужностей.

Про це йдеться в повідомленні Укренерго, пише Дані-Інфо.

В Україні і на Харківщині діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії з 00:00 години 17 травня до 8:00 години, а також з 19:00 до 00:00 години ночі.

Крім того, в Укренерго відзначили, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.