Балаклійська громада тепер має власного поліцейського офіцера

Сьогодні в Балаклії за адресою пл. Ростовцева буд. 1 пройшло відкриття поліцейської станції. Балаклійська громада отримала свого поліцейського офіцера. Посаду зайняв капітан Сало Сергій Олександрович.

У відкритті приймальні взяли участь керівники поліції та місцеві представники органів самоврядування. На заході від Балаклійської міської ради були присутні голова міста Іван Столбовий, його заступник Володимир Чуприн та секретар Оксана Бондар. Серед завітавших на відкриття правоохоронців були керівники:

  • управління превентивної діяльності Харківської області ГУ НП Сергій Бірбасов;
  • сектору взаємодії з громадами УПД ГУ НП Харківської області Олександр Сурмач;
  • Ізюмського районого поліцейського управління ГУ НП Олег Ткаченко;
  • Ізюмського районного відділу поліції №1 управління ГУ НП Михайло Муленко.

Нова поліцейська станція стала першим кроком у реалізації проекту “Поліцейський офіцер громади” в Балаклійській громаді. Цей надзвичайно важливий крок має стати запорукою доступності поліцейских послуг для мешканців Балаклії.

Капітан поліції Сало Сергій Олександрович добре знає мешканців та їх потреби. Завдяки новій поліцейскій станції, він зможе оперативно реагувати на будь-яку ситуацію в громаді, що потребує його уваги, та допомагати громадянам своїми профессійними діями та рішеннями.

Задачами поліцейського офіцера громади є превентивна робота з громадянами на обліку, фіксування правопорушень, контроль безпеки дорожнього руху та надання дозволів.

Балаклійська міська рада долучилась до створення поліцейської станції та забезпечення її роботи. За міські бюджетні кошти придбано спеціальний автомобіль, меблі, оргтехніку та системи відеоспостереження. Також міська рада Балаклії надала облаштований кабінет у будівлі пл. Ростовцева буд. 1, та забезпечила спеціальний автомобіль паливно-мастильними матеріалами. авто голова офіцер керівники столбовой робоче місце