ХОДА пропонує взяти участь в опитуванні

Відповідно до листа Харківської обласної державної адміністрації пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах.

За результатами тестування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у 2021.

Пройти тест можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланнями (скопіюйте посилання у адресну строку браузера):

survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Також можливо зайти через QR код з будь якого мобільного пристрою.

Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити у вільний час. Для цього оберіть «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті екрана. Щоб відмінити дію натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.

Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року ХНУВС (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з ГУНП в Харківській області. Досліджування проводиться за підтримки Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках комплексної регіональної Програми забезпечення порядку та згідно Плану заходів з реалізації стратегії розвитку на 2021–2027 роки.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: ndl@univd.edu.ua