Балаклійська «швидка» отримала допомогу

Робота медиків важка та напружена. Особливо це стосується тих, хто працює в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Адже, на відміну від терапевтів та інших вузьких спеціалістів, в медиків «швидкої допомоги» немає часу на тривалу діагностику або підбір схеми лікування, вони повинні діяти швидко, та миттєво приймати рішення, від яких залежить життя людини.

Бригади невідкладної допомоги міста Балаклія щоденно доводять свій професіоналізм, надаючи екстрену допомогу при невідкладних станах, що загрожують життю людини та навіть успішно реанімують тих, в кого сталася зупинка серця. Але після кожного напруженого виклику вони навіть не мають змоги повноцінно відпочити перед наступним виїздом, бо приміщення, в якому знаходиться Балаклійське відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перебуває в незадовільному стані.

На цю проблему звернули увагу депутати Балаклійської міської ради від партії Опозиційна платформа – За життя Сергій Скрипник, Ольга Гречкіна, Олександр Токарєв та депутат Харківської обласної ради Богдан Мальований, які надали Центру допомогу у вигляді будівельних матеріалів для проведення ремонту приміщення. Тож вже скоро наші медики «швидкої допомоги» зможуть працювати в комфортних умовах.