Балаклійські депутати проти розвитку ОТГ

 

На останній сесії Ізюмської районної ради депутати проголосували за передачу у підпорядкування Балаклійської міської ради комунальних підприємств видавничий будинок «Балдрук», Балаклійське архітектурне бюро та Балаклійське бюро технічної інвентаризації.

Але, деякі депутати (Валентина Панасенко, Геннадій Решетняк, Карабанов Віталій, Мартинова Тетяна, Суслова Тетяна та Чегринець Андрій) вирішила піти проти думки більшості. Посилаючись на регламент Ізюмської районної ради, ними було підготоване колективне звернення до голови Ізюмської районної ради Сергія Дуванського  з вимогою винести на голосування під час наступного засідання питання: «Щодо виключення із додатка до проєкту рішення «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмської районної ради Харківської області в комунальну власність Балаклійської ОТГ окремих суб’єктів спільної власності» підприємств видавничий будинок «Балдрук», Балаклійське архітектурне бюро та Балаклійське бюро технічної інвентаризації. У разі не виконання їхніх вимог, вони погрожують голові Ізюмської районної ради судовими позовами.

Чому ці депутати, наші з Вами земляки, не бажають, щоб ці підприємства повернулися до Балаклійської об’єднаної територіальної громади? Чому вони чинять будь-який опір з усіх питань, пов’язаних з нашою громадою,  а не навпаки? З нашої суб’єктивної думки, усі ці депутати представники попередньої районної влади та зараз, можливо, вони не хочуть втратити контроль над цими підприємствами. А тепер детально розглянемо кожне підприємство:

  1. Балаклійське бюро технічної інвентаризації в минулому очолювала сама Валентина Панасенко. Мабуть, їй, як нікому, відомі всі схеми та «підводне каміння» в роботі цієї установи.
  2. Видавничий будинок «Балдрук» очолює Обізний Сергій Олексійович. Під час керування районом Степаном Масельським та Валентиною Панасенко, він постійно займав керівні посади на підприємствах і відповідно є їх довіреною особою.
  3. Балаклійське архітектурне бюро сьогодні очолює чинний депутат Ізюмської районної ради, а за сумісництвом кум Степана Масельського, Геннадій Решетняк.

Тому, згадані нами депутати добре розуміють, що у разі передачі цих комунальних підприємств в комунальну власність Балаклійської ОТГ, їх керівники можуть втратити свої посади та відповідно і контроль.

Позачергова VI сесія Ізюмської районної ради запланована на 16 лютого 2021 року. Тож, будемо слідкувати за розвитком подій.

Дані Інфо