Балаклійські медики реанімували чоловіка, в якого після падіння з велосипеду зупинилося серце
14 липня, близько 11:50 лікарі “швидкої” допомоги отримали виклик до 73-річного мешканця Балаклійщини, повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Чоловік впав із велосипеда в канаву вниз головою та отримав внаслідок падіння закриту черепно-мозкову травму, травму шийного відділу хребта. Це стало причиною клінічної смерті.
Бригада ЕМД у складі фельдшера Ветушинської Л.М., м/с Жирко Л.І. та водія Проненко В.Ю провели реанімаційні заходи та врятували життя чоловіка. Постраждалого госпіталізували.