«Баварія» розгромила київське «Динамо», забивши п’ять м’ячів

У матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Баварія» розгромила київське «Динамо». Зустріч проходила на стадіоні «Альянц-Арена» в Мюнхені і завершилася з рахунком 5: 0.

На 12-й хвилині Роберт Левандовскі реалізував пенальті, призначений за гру рукою захисника «Динамо». Левандовскі розвів м’яч і воротаря в різні боки.
На 27-й хвилині польський форвард оформив дубль. Левандовскі отримав м’яч на лінії штрафного після вертикальної передачі Томаса Мюллера, зробив пару кроків вперед і вколотив м’яч у нижній кут.
На 68-й хвилині Серж Гнабрі довів рахунок до розгромного. Гнабрі протягнув м’яч через половину поля, увійшов з ним в штрафний майданчик і вколотив під поперечину.
Четвертий гол забив Лерой Зане. Вінгер «Баварії» хотів навісити з флангу, але м’яч зрізався з ноги і влетів у ворота Ігоря Бущана.

Завершив розгром Ерік Максім Шупо-Мотінг, який забив п’ятий гол мюнхенців. Це сталося на 87-й хвилині після навісу Бенжамена Павар з флангу.