На Харківщині чоловік тримав у рабстві сімох чоловік – відео

На Харківщині, чоловік тримав у себе вдома сімох людей і насильно змушував їх працювати. Про це повідомили в Харківському відділенні поліції.

Згідно з отриманою інформацією, чоловік орендував будинок в селі Чернеччина Краснокутського район. Тут він поселив людей із соціально незахищених верств населення: бездомних, неповнолітніх з неблагополучних сімей, нарко- та алкозалежних осіб. За допомогою психологічного і фізичного впливу їх залучали до будівельних і господарських робіт, а також до незаконної вирубки лісу в Богодухівському районі. Люди жили в антисанітарних умовах, не отримували зарплату. Серед них – дві жінки і п’ятеро чоловіків. Постраждалим надали допомогу і помістили в Харківський міський центр реінтеграції бездомних. Слідчі встановлюють їх повні анкетні дані. Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).

Поліцейські вирішують питання про повідомленні 62-річному чоловікові про підозру у вчиненні злочину. Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.