Чому мовчить місцева влада, коли громада потерпає без води?

Проблема з водопостачанням в Савинцях існує вже багато років. Але особливо гостро жителі селища відчувають її впродовж останніх двох років. Раніше питаннями водопостачання та водовідведення двоповерхових будинків, які розташовані в селищі цукровиків, займався Савинський цукровий завод. Але після зупинки цього підприємства, люди, що проживають в цьому мікрорайоні опинилися зі своїми проблемами сам на сам.

Після чисельних звернень, колишня Балаклійська районна рада виділяла Савинській селищній раді 2 млн. гривень на вирішення проблем з водопостачанням та водовідведенням, які були витрачені на підключення будинків, що знаходяться в районі цукрового заводу до очисних споруд селища Савинці. Коштами благодійників було відремонтовано свердловину, завдяки чому, савинчани змогли отримувати хоча б технічну воду. Але з настанням теплої пори року проблема знову стала актуальною. Вода до селища цукровиків майже не доходить.

Савинський селищний голова Юрій Матвієнко знає про цю ситуацію, але вирішувати її не квапиться, посилаючись на невизначеність з Балаклійським водоканалом та брак коштів у громади. Єдине, що він пропонує жителям селища цукровиків – просто чекати.

Та група депутатів Савинської селищної ради на чолі з Євгеном Орловим не мають наміру просто чекати. Вони звернулися за консультацією до депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної, яка є головою постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету. Вона пообіцяла допомогти, але для цього необхідно виготовити та затвердити проєктно-кошторисну документацію. Тому депутати Савинської селищної ради планують ініціювати питання, щодо виготовлення технічної документації на черговій сесії селищної ради.

Нарешті, це болюче питання буде зрушено з мертвої точки. Сподіваємося на його швидке та позитивне вирішення.

Дані Інфо