Епопея з “Житлокомунсервісом” завершилась

Епопея з комунальним майном Балаклійщини розпочалася одразу після ліквідації Балаклійського району та його приєднання до Ізюмського району. Саме тоді все комунальне майно колишнього району опинилося в підпорядкуванні Ізюмської районної ради.

З перших днів своєї каденції голова Балаклійської ОТГ Іван Столбовий підіймав питання щодо передачі всіх об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території ОТГ в підпорядкування Балаклійській міській раді. Але колишні посадовці Балаклійської РДА, насамперед Валентина Панасенко, Геннадій Решетняк та інші прибічники Степана Масельського, до останнього намагалися чинити цьому перешкоди.

Для цього вони, разом з депутатами Ізюмської районної ради від партії «Слуга народу» та Блоку Кернеса – Успішний Харків, зривали голосування на позачерговій сесії та гальмували обговорення питання пайової участі в подальшій роботі комунальних підприємств. Але здоровий глузд більшості депутатів врешті решт переміг, та вони проголосували за передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Балаклійської територіальної громади окремих об’єктів спільної власності, зокрема КП «Балаклійський Житлокомунсервіс».

Крім цього, Балаклійська ОТГ отримала в підпорядкування: видавничій будинок «Балдрук», Балаклійське архітектурне бюро та Балаклійське бюро технічної інвентаризації. Що стосується будівлі колишньої Балаклійської РДА, що знаходиться по вулиці Жовтневій, 18, її до 1 березня 2021 року передано в оренду Балаклійській міській раді з подальшою передачею у власність Балаклійської ОТГ.