Харківщину очолить …

Вже 3 місяці Харківська область не має керівника. В засобах масової інформації періодично з’являється інформація щодо кандидата на цю посаду.  Після звільнення з посади голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук, виконуючим обов’язки було призначено Олександра Скакуна. Саме його, за інсайдерською інформацією, розглядають, як одного з кандидатів на цю посаду. Скакун Олександр Євгенович – 1973 року народження, кандидат юридичних наук, з 1995 по 2017 рік проходив службу в органах СБУ. З 2017 року по цей час – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. Але за інсайдерською інформацією, є й інші кандидати.

Другий кандидат: Красов Олексій Ігорович – народний депутат від партії «Слуги народу». 1987 року народження, на момент обрання депутатом був директором Товариства з обмеженою відповідальністю “Ярко Інвест”. Є головою підкомітету з питань протидій корупції у сфері екології та природокористування Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики . Відповідно до інформації аналітичного порталу «Слово і діло» у нього вже є 3 невиконані передвиборчі обіцянки с задекларованих 35, а саме: сприяти виділенню коштів із державного бюджету на реконструкцію та будівництво очисних споруд Богодухівського району, очисних споруд Нововодолазького району та відповідно до меморандуму про відповідальність народного депутата, зобов’язався бути на всіх пленарних засіданнях ВРУ, засіданнях комітетів, комісій. Третій кандидат: Дема Валерій Іванович – 1962 року народження. У 1989 році заснував Фінансово-Промислову Групу SIGMA та був її генеральним директором. Закінчив Харківський Авіаційний Інститут у 1985 році. Після чого він отримав економічну освіту в Харківському Інженерно-Економічному Інституті та юридичну – у Харківській Юридичній Академії, а також пройшов річний курс менеджменту в Кельнському університеті (Cologne University) в Німеччині. Наразі він віце-президент «СігмаБлейзер Україна», радник ТОВ «СігмаБлейзер Україна» та відповідає за розвиток нових сфер діяльності в компанії. Четвертий кандидат: який вже мав короткий досвід роботи на посаді губернатора Харківщини. Наш земляк Масельський Степан Іванович, 1971 року народження. За даними Вікіпедії: У 1998, 2002 та 2006 роках обирався депутатом Балаклійської районної ради. З квітня по листопад 2000 року працював заступником голови Нововодолазької районної державної адміністрації. З листопада 2000 до січня 2001 року був економічним радником голови Харківської обласної державної адміністрації Євгена Кушнарьова. З січня 2001 року по листопад 2003 року голова Балаклійської районної державної адміністрації.

У листопаді 2003 року був призначений заступником голови Харківської обласної державної адміністрації, а 18 грудня 2004 року Євген Кушнарьов передав Масельському свою посаду, зробивши того наймолодшим губернатором України. На цій посаді пропрацював до лютого 2005 року, коли указом президента України Віктора Ющенка посаду перейшла до Арсена Авакова.

З лютого 2005 до квітня 2007 року очолював Харківську обласну організацію Народної аграрної партії.

На виборах до Верховної Ради 26 березня 2006 року балотувався у народні депутати України від «Народного блоку Литвина».

З січня по лютий 2007 року працював економічним радником відділу із забезпечення діяльності голови та заступників голови облдержадміністрації апарату Харківської обласної державної адміністрації.

Президентом Віктором Ющенко (партія «Наша Україна») в лютому 2007 року був знову призначений головою Балаклійської районної державної адміністрації.

З квітня 2010 – травень 2014 року голова Балаклійської районної ради (член «Партії Регіонів»).

З травня 2014 – липень 2019 голова Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області (член партії «Блок Петра Порошенка»).

З червня 2021 голова Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області, Харківська область, м. Ізюм (член партії «Блок Кернеса «Успішний Харків»).

 

Слідкуємо й далі за епопеєю призначення губернатора Харківщини.