Харківський оборонний завод виконає рекордне замовлення

Як повідомляє “Укроборонпром”, Харківське державне оборонне підприємство “Завод імені Малишева” в лютому уклав кілька контрактів, загальна сума яких становить понад 3,4 мільярдів гривень. Сума замовлень стала рекордною за 3 минулі роки.

Зараз завод ім. Малишева виконує контракт з Пакистаном по ремонту серії танків Т-80УД. Договір уклали в лютому минулого року і він принесе заводу 85,6 мільйонів доларів доходу.

За минулий рік організаціями Укроборонпром і Укроборонекспорт докладено багато зусиль для організації поставок бронетанкової техніки на ринок Ісламської Республіки Пакистан. Результатом стало отримання контрактів на суму понад 32 мільйони доларів, в рамках стратегічного військово-технічного партнерства.

Цього року харківське підприємство відновить випуск гусеничних стрічок на БМП – 1 і 2, а в перспективі збільшить випуск корпусів БТР-4 і модернізує танк моделі Т-64. Можливі відновлення повного виробництва БТР-4, постачання Міністерству оборони запчастин бронетехніки та випуск бронетранспортерів «Дозор».

Поточний рік має стати для Харківського оборонного заводу ім. Малишева переломним, оскільки вперше за останні 3 роки підприємство отримало такий великий обсяг контрактів. Як зазначає генеральний директор Олег Вінник, такий обсяг роботи створює умови, необхідні для розвитку, отримання прибутку і виконання соціальних зобов’язань перед співробітниками.

Керівники підприємства “Завод ім. Малишева” активно оптимізують структурні підрозділи, залучають фахівців і створюють нові робочі місця.