Кабмін об’єднує ще 2 харківські ВНЗ

Уряд підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки та приєднав Харківський національний університет будівництва та архітектури до Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Кабміну.

Розпорядження про реорганізацію вишу опублікував нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі. У документі йдеться, що студенти ХНУСА продовжуватимуть навчання в університеті міського господарства за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.


Нагадаємо, що студенти та викладачі ХНУСА виступали проти такої реорганізації. У вересні вони виходили на акцію протесту, а пізніше розмістили петицію на сайті Кабміну. Студенти ХНУСА заявляли, що об’єднання призведе до падіння рівня освіти та скорочень усередині навчального закладу. Також університет може втратити свої навчальні корпуси, де розташовано низку унікальних дослідницьких та експериментальних лабораторій. Петиція на сайті Кабміну не набрала 2500 голосів, які необхідні для розгляду.