Комунальні служби Балаклії відповіли з приводу ями біля будинку

Нещодавно ми розповідали про аварійний стан подвір’я багатоквартирного будинку в Балаклії на вулиці Алієва. Останні кілька років ями перед під’їздами будинку номер 70 не ремонтуються, що спричинило вже 2 випадки травмування мешканців.

З цього приводу ми звернулися до КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» з роз’ясненням ситуації. За словами посадових осіб підприємство не відповідає за ремонт покриття біля під’їздів. За це відповідає Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради.

Згідно з законом України № 2807 від 06.09.2005 «Про благоустрій населених пунктів», прибудинкові території належать до об’єктів благоустрою. За 25 статтею цього закону, утримувати цю територію в належному стані має підприємство, що утримує будинок на балансі, згідно з договором на обслуговування.

Ми вибачаємось перед керівництвом КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» і звертаємо увагу посадових осіб на розв’язання проблем мешканців міста та громади, які можуть призвести до тяжких наслідків.

Бережіть себе та своїх рідних.

Дані-інфо