Крейдянська лісова дача під загрозою

Берегти ліс, не смітити тут, та не завдавати шкоди екосистемі – істини відомі кожному, але люди дуже часто про них забувають.

 Приїжджаючи на природу можна спостерігати  сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, консервні бляшанки, гори побутового та виробничого сміття, що сприяє виникненню несанкціонованого звалища сміття. А це несе загрозу як лісовим насадженням так і мешканцям лісу, навіть невелика купа сміття порушує екосистему, шкодить диким тваринам та птахам .

Але найсумніше те, що сміття в лісі залишають не лише звичайні громадяни, а й самі працівники лісу. І ось приклад.


  ДП «Балаклійський лісгосп» на початку 2021 року на території державного заказника Крейдянська лісова дача проводив санітарну вирубку лісу. Закінчивши роботи, вальники лісу залишили тут не тільки сухі гілки, а й ще купу сміття, серед якого пластикові пакети та пляшки, які вважаються найнебезпечнішими засмічувачами довкілля.

Що це – звичайна людська невихованість, чи байдужість до свого майбутнього та майбутнього своїх дітей? Адже, якщо не змінити свідомість суспільства, через декілька десятиліть ми можемо втратити цілу екосистему.

Дані Інфо