Лісову пожежу поблизу села Борщівка гасили майже добу

За даними рятувальників, вчора, 16 вересня, о 9:41 надійшло повідомлення про пожежу у лісовому масиві біля села Борщівка Балаклійської ОТГ Ізюмського району. Там горіла хвойна підстилка. Працівники лісового господарства відразу запросили допомогу рятувальників.

О 9:50 перший пожежно-рятувальний підрозділ ДСНС прибув на допомогу лісникам і приступив до гасіння вогню. На той момент площа низової пожежі складала 4 га. Існувала загроза перекидання вогню на верхні яруси хвойних дерев. Також горіла суха трава на окраїні лісу на площі 1 га. Складності в пожежогасінні додавав сильний вітер та віддаленість вододжерел.

До ліквідації пожежі було додатково залучено 2 пожежні автоцистерни ДСНС, 1 пожежну цистерну місцевого комунального підприємства та 1 автоцистерну відомчої пожежної охорони Міноборони.

Завдяки спільним оперативним діям о 13:40 вогонь вдалося локалізувати. Проте лише о 7:10 сьогодні, 17 вересня, пожежу повністю ліквідували.

Зважаючи на загрозу виникнення загорянь, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.