На Харківщині відкрили газову свердловину
Родовище допоможе зекономити сотні мільйонів доларів на закупівлі газу
В Харківській області ввели в роботу нову свердловину на газовому родовищі. Її потужність складає до 50 мільйонів кубометрів палива на рік.
Про це повідомили в Нафтогазі, пише Дані-Інфо.
В державній компанії розповіли, що ця свердловина допоможе зекономити 102 мільйони доларів на рік, які витрачаються з бюджету на закупівлю блакитного палива.
Також стало відомо, що АТ «Укргазвидобування» пробурило тільки у вересні 30,2 км нових свердловин.
