На Харківщині відкриють додаткові Пункти незламності

Такі осередки енергії відкривають на вокзалах і станціях

На Харківщині продовжують розгортати Пункти незламності. Вони особливо популярні на деокупованих територіях, де ще немає електропостачання.

Про це розповіли в ХОВА, пише Дані-Інфо.

В ХОВА відзначили, що для створення нових пунктів обігріву і зв’язку будуть завертатись до уряду, щоб отримати додаткове фінансування на створення таких пунктів.

«Будемо звертатися до Уряду з проханням виділити додаткові кошти з резервного фонду для фінансування «Харківобленерго». Адже енергетики проводять велику роботу з відновлення мережі після обстрілів», – зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

При цьому кількість домоволодінь в які повернули світло після деокупації наближається до 90%. На даний час в Харківській області працюють 333 Пункти незламності. В разі тривалого відключення електроенергії планується розгорнути ще 169 таких пунктів. Також стало відомо, що зараз пункти незламності облаштовують на вокзалах і залізничних станціях. Таких пунктів вже функціонує 5 – на Південній залізниці: 2 – у місті Харків, по одному в Лозовій, Люботині та Ізюмі. Ще 7 готуються до відкриття.