На Харківщині відправили “за руським кораблем” вчителів-колаборантів

У міськраді показали офіційну відповідь на запит одного зі співробітників.

В Ізюмі місцева влада відповіла на вимоги одного з колишніх вчителів, який намагався отримати зарплатню і поновитись на робочому місці після деокупації міста. Віцемер Ізюма Володимир Мацокін показав на своїй сторінці у Facebook відповідь.

Про це повідомляє Дані-Інфо.

Мацокін опублікував фото офіційної відповіді на запит одного зі співробітників місцевих закладів освіти. В документі зазначається, що таку відповідь отримає кожен вчитель і співробітник освітніх закладів, який був в окупації і співпрацював з окупантами.

“Приблизно таку відповідь отримає кожен манкурт, який конкретно або опосередковано вітав “руській мір” в освіті нашої громади. Дуже повчальний текст для тих, хто “мі просто прібіралі”, “єто ж наші дєті, мі для ніх старалісь”, – попередив Мацокін.

З текст стає зрозумілим, що даний співробітник «крутився» серед окупантів і намагався втертись до них в довір, приймав участь  різного роду засіданнях «відділу освіти» окупантів. Після цього він звернувся за невиплаченою зарплатнею від України і захотів поновитись на роботі.