На Харківщині заборонили відвідувати кладовища

Синєгубов розповів про небезпеку таких відвідин померлих.

На період великодніх свят на Харківщині обмежили відвідування кладовищ. Особливо це стосується деокупованих територій області.

Про це розповів Олег Синєгубов, пише Дані-Інфо.

За його словами в області заміновано 447 населених пунктів або 1,2 мільйони гектари. Також Синєгубов пояснив, що половина області вважається небезпечною. Особливо висока мінна небезпека зберігається в містах і селах, які були під окупацією або там, де велись активні бойові дії.

Синєгубов відзначив, що вживаються всі можливі дії для розмінування території. В першу чергу сапери ДСНС і інших підрозділів знешкоджують вибухові пристрої навколо об’єктів критичної інфраструктури.

Для унеможливлення травмувань і загибелі мешканців області від розтяжок і мін було прийнято рішення про заборону відвідування кладовищ і місць поховань. Рішення приймалось під час засідання Ради оборони Харківської області та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Заборонено відвідувати кладовища і місця поховання в містах і селах, де велись активні бойові дії. Органи місцевого самоврядування повинні роз’яснювати мешканцям наслідки таких походів і сенс заборони, відзначив Синєгубов.

Крім того, голова ХОВА нагадав, що комендантська година на час великодніх свят не змінювалась – 23:00-5:00.