Представники фундації Олени Зеленської і голова ХОВА Олег Синєгубов відвідали Ізюм
Чиновники і благодійники оглянули місцеву лікарню і обговорили її відновлення.
Команда фундації першої леді Олени Зеленської і голова ХОВА Олег Синєгубов відвідали Ізюм.
Про це повідомили в пресслужбі ХОВА, пише Дані-Інфо.
В числі делегації були і представники міжнародних організацій. Всі вони оглянули місцеву лікарню і провели зустріч з інвесторами. Також обговорили питання відновлення медичного закладу.
Синєгубов подякував першій леді і її фундації за допомогу Харківщині і підтримку. Також голова ХОВА відзначив роботу лікарів, які продовжують надавати допомогу мешканцям громади попри складну ситуацію. Він подякував за ліки і обладнання, які вже доставили в лікарню.