На Харківщині жінка віддала шахраям 200 тис. гривень

4 березня 59-річна мешканка Вовчанська повідомила в поліцію, що її на 200 тисяч гривень ошукав телефонний шахрай. Він працював за відомою схемою: подзвонив на домашній телефон і представився співробітником поліції. Чоловік сказав, що сина потерпілої затримали з наркотиками.

Щоб врятувати свою дитину від кримінальної відповідальності жінка зустрілася з шахраєм і віддала йому 200 тис. грн. Про це повідомили в ГУНП в Харківській області.

У поліції закликали громадян бути пильними. “Отримавши такий дзвінок, перш за все, не панікуйте і не поспішайте виконувати умови аферистів. Попросіть людину, яка представилася працівником поліції, назвати прізвище, ім’я, по батькові і дату народження затриманого родича. Практично в ста відсотках випадків такою інформацією злочинці не володіють. Також уточніть, в якому саме відділі поліції знаходиться ваш син або родич. Спробуйте якнайшвидше передзвонити тому, хто “потребує негайної допомоги” або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося. І обов’язково поінформуйте про подію поліцію за номером “102”, – зазначили у поліції.