Найкращі способи безкоштовно посилити сигнал Wi-Fi

Якщо ви досягаєте максимальної швидкості свого інтернет-плану, але все ще недостатньо швидко для вас, найкраще оновити свій тарифний план. Однак, якщо ви протестуєте своє з’єднання і побачите, що ви далекі від швидкостей, на які має бути здатний ваш план, вам не завжди потрібно платити за підвищення продуктивності. Є засоби посилити сигнал Wi-Fi абсолютно безкоштовно.

Чи існують платні рішення ваших проблем із Wi-Fi? Абсолютно. Ви можете кинути більше грошей своєму інтернет-провайдеру або купити новий та покращений маршрутизатор. Звичайно, ці методи коштуватимуть вам грошей, тому спочатку ви повинні подивитися, чи зможете ви прискорити своє цифрове життя, не витрачаючи жодної копійки.

Перемістіть маршрутизатор на відкритий простір.

Одна з найкращих речей, яку ви можете зробити для підвищення продуктивності вашого Wi-Fi, це винести маршрутизатор на відкрите місце. Заманливо сховати роутер кудись, щоб його ніхто не бачив, адже кому захочеться дивитися на нудну миготливу коробку? Але правда, що ваші пристрої хочуть бути безкоштовними.

Ваш маршрутизатор відповідає за відправку вашого сигналу Wi-Fi, і цей сигнал настільки хороший, наскільки хороше його середовище; якщо він стикається з будь-якими перешкодами, сигнал не такий ефективний. Перешкоди можуть виходити від фізичних елементів у вашому будинку, таких як стіни та двері, або інших електронних сигналів, що походять від таких пристроїв, як мікрохвильові печі та бездротові телефони.

Маючи це на увазі, спробуйте перемістити маршрутизатор на місце, вільне від подібних перешкод. Якщо ви можете підняти маршрутизатор, наприклад, поставити його на відкриту полицю, то краще. В результаті ваші підключені пристрої будуть отримувати сильніший сигнал, ніж якщо ваш маршрутизатор був захований за стінами, дверима і мікрохвильовими печами.

Тримайтеся поряд з роутером

Аналогічно намагайтеся використовувати свої пристрої якомога ближче до маршрутизатора. Немає необхідності сидіти прямо поруч із маршрутизатором на своєму ноутбуці або прикріплювати PlayStation і маршрутизатор до стегна, але якщо ви хочете, щоб ваш сигнал Wi-Fi був найкращим, ви захочете залишитись в межах видимості.

Не запускайте кілька пристроїв одночасно в мережі

Можливо, ви звикли багато робити в Інтернеті одночасно, наприклад транслювати шоу у форматі 4K на Netflix, граючи в онлайн-ігри з друзями, одночасно завантажуючи серіал на свій iPad. Уся ця багатозадачність чудова, але вона знижує загальну швидкість вашого інтернету.

Якщо ви хочете підвищити швидкість та продуктивність Wi-Fi для чогось конкретного, скажімо, для максимально швидкого завантаження файлу, ви не хочете, щоб інші завдання з інтенсивним використанням Інтернету виконувались у тандемі. У цей час докладіть всіх зусиль, щоб зупинити інші завдання. Якщо ви живете з іншими людьми, це може включати ввічливе прохання друзів та сім’ї ненадовго призупинити свої улюблені шоу або припинити трансляцію на Twitch (вибачення перед фанатами).

Старий класичний спосіб вимикання та повторного увімкнення маршрутизатора

Маршрутизатори дотримуються тих же правил, що і вся електроніка: якщо щось не так, вимкніть і знову увімкніть. Якщо ваш інтернет не працює, і ви не знаєте чому, перемикання живлення на вашому маршрутизаторі – це один із способів повернути все на свої місця.

Використовуйте найкращий DNS

DNS або система доменних імен зазвичай називають телефонною книгою Інтернету. Коли ви відвідуєте веб-сайт, ваш пристрій виконує пошук DNS, щоб підтвердити сайт, на який він намагається потрапити. Зрештою, ваш комп’ютер повинен знати IP-адресу веб-сайту, а не саме ім’я. Цей пошук зв’язується з базою даних, щоб побачити, чи вказана IP-адреса вашого запису. Якщо ні, пошук переходить до більшого пулу баз даних і кінцевий результат відправляється назад, що дозволяє вам підключитися до сайту.

Якщо ви ніколи раніше не займалися налаштуванням інтернету, ви, ймовірно, використовуєте DNS вашого інтернет-провайдера, який зазвичай працює повільніше, ніж потрібно. На щастя, перейти на кращий DNS не так вже й складно.