В Балаклії завідуючу дитячого садочка підозрюють у незаконному привласненні бюджетних коштів

   

Слідчими спільно з працівниками Управління Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру завідуючій одного із дошкільних навчальних закладів району за фактом привласнення коштів місцевого бюджету, шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з липня 2019 року посадова особа дошкільного закладу вносила в табелі обліку завідомо неправдиві відомості про відпрацьований робочий час працівників, які не виконували відповідні обов’язки. Таким чином, завідуюча отримувала подвійну заробітну плату, підписуючи сфабриковані табелі обліку використання робочого часу. Загальна сума збитків становить понад 50 тисяч гривень.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Поліція Балаклійщини