Рішення комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради

21 квітня 2021 року в Балаклійській міській раді відбулось позачергове засідання комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради під головуванням Івана Столбового. Участь в засіданні взяли заступник міського голови Володимир Чуприн, начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко та старости старостинських округів Балаклійської громади.

На зустрічі обговорювали 2 питання:

  • про заборону спалювання бур‘янів на сіножатях, випасах та біля приватних домоволодінь, сухої рослинності на болотах та озерах, пожнивних решток на орних землях;
  • про затвердження місць масового відпочинку населення на водних об’єктах територіальної громади та обслуговування рекреаційних зон у період масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Під час свого виступу начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Федір Купченко повідомив, що в 2021 році кількість пожеж на території ОТГ збільшилась на 41% в порівняні з аналогічним періодом минулого року. Також було наголошено про прийняття Верховною Радою низки законів, якими посилено відповідальність за спалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення тягнуть за собою накладення на громадян штрафу у розмірі 3060 – 6120 грн.

По другому питанню, щодо місць масового відпочинку жителів громади, виступив начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Балаклійської міської ради Олег Блудов. За підсумками його доповіді, комісія з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради вирішила затвердити наступні місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Балаклійської громади:

  • пляжі загального користування у місті Балаклія: прибережна смуга річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської (міський пляж); прибережна смуга річки Балаклійка в районі вулиці Нижньо Садової (дитячий пляж);
  • пляж Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Олімпія” прибережна смуга річки Ляхівка в районі комплексу будівель та споруд закладу.

Всі вони мають бути підготовані до роботи в літній період.