Росіяни руйнують університет Харкова – корпуси, гуртожитки, обладнання

Ректор Бабаєв вважає, що на відновлення знадобиться від 55 млн грн до 150 млн грн

Росія в черговий раз обстріляла Харків і Харківську область. І знов є пошкодження житлових будинків, а в Харкові майже зруйнований університет ім. Бекетова.

Про це повідомляє Суспільне, пише Дані-Інфо.

Всі гуртожитки і три чверті навчальних корпусів університету міського господарства пошкоджені обстрілами. Частина будівель зруйновані. На відновлення знадобиться щонайменше 55 мільйонів гривень.

Будівлю житлово-комунального фахового коледжу, який входить до складу університету доведеться відновлювати з нуля. Директор Віктор Лук’янов розповів, що побачені руйнування його вразили, бо зруйнована не тільки будівля, але і матеріально технічна база, яка напрацьовувалась роками.

З 21 навчального корпусу університету імені Бекетова руйнувань зазнали 16. З 10 гуртожитків вишу — дев’ять пошкоджених, один зруйнований.

Директор інституту будівельної та цивільної інженерії Володимир Бугай розповів, що до масштабного вторгнення проводилось оновлення обладнання, а один з навчальних корпусів увійшов до складу університету. Внаслідок влучання ворожої ракети все знищене.