Святослав Вакарчук не будет участвовать в президентских выборах, — ВИДЕО

Солист группы «Океан Эльзы» певец Святослав Вакарчук заявил, что в 2019 году не будет участвовать в президентских выборах. Об этом сообщили на его странице в Facebook.

«Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь. Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою. Так не має бути! І нам під силу це змінити», — говорится в сообщении музыканта.

По словам Вакарчука, он вместе со своей командой, будет работать над тем, чтобы проевропейские силы победили. Он будет работать над тем, чтобы привести во власть как можно больше молодых профессионалов — людей будущего, тех, для кого справедливость и государственные интересы — превыше всего.«Я вірю – справжні зміни можливі! І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін», — подытожил солист «Океан Эльзы».

Источник: MyKharkiv