СБУ проведе протидиверсійні навчання в Харківській області

Сьогодні координаційна група Антитерористичного центру СБУ повідомила про початок багатоетапних протидиверсійних навчань у Харківській області. Тренування проходитимуть до перших чисел березня по всій території області. Особливу увагу СБУ приділить прикордонним районам, але не виключені навчання і в Балаклії.

СБУ просить громадян поставитися з розумінням до можливих незручностей. Також Служба безпеки закликає адекватно реагувати на законні вимоги співробітників правоохоронних служб і носити з собою документ, що засвідчує особу. За заявою Служби безпеки, метою навчань удосконалення взаємодії органів влади з силовими структурами.

Завданням тренування стане виявлення і нейтралізація умовних і реальних дівесіонних груп, і посилення стратегічного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Навчання пройдуть в умовах, наближених до реальних. У процесі застосують озброєння і спеціальну техніку.

У районах проведення навчань антитерористичних операцій можливе тимчасове обмеження пересування громадян. Можлива зупинка і затримання автомобілів, з метою перевірки документів водія і пасажирів і огляду транспортного засобу. Всі дії правоохоронці будуть здійснювати в рамках чинного законодавства і виключно з дотриманням людських прав і свобод.

Також СБУ просить громадян зберігати пильність. Якщо ви помітите осіб, які виявляють підвищений інтерес до транспортних, військових або адміністративних об’єктів, що використовують при цьому засоби фото – або відеофіксації або безпілотні апарати, негайно повідомляйте про це в Харківське управління СБУ за телефоном (057) 700-16-61.